Marian Ziółkowski KSW

Marian Ziółkowski: “Walka z Parnasse w Paryżu? Mogę wejść do paszczy lwa.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 12 December 2022

Kilka dni temu Jaru wybrał się do klubu Skra gdzie solidnie przepytał Mariana Ziółkowskiego. W trakcie rozmowy nie zabrakło podsumowania gali KSW 76, rozmowy na temat powrotu do zdrowia, a także pytania o to kiedy i gdzie Marian zawalczy z Salahdinem Parnasse. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem oraz z materiałem video.

Marian Ziółkowski miał stanąć do obrony mistrzowskiego pasa kategorii lekkiej na gali KSW 76. Niestety “Golden Boy” doznał szeregu kontuzji w trakcie przygotowań w USA i był zmuszony do wycofania się ze startu na gali w Grodzisku Mazowieckim.

Teraz Marian powoli wraca do pełni sił i ma za sobą nawet pierwsze próby kopnięć. Ziółkowski powiedział, że w tej chwili nawet ból pleców nie dokucza mu tak bardzo i na początku 2023 roku będzie mógł wskoczyć na zdecydowanie wyższe obroty i rozpocząć przygotowania do kolejnej walki.

Jaru w trakcie rozmowy zadał Marianowi kilka pytań od fanów. Padło także pytanie o ewentualny pojedynek z Parnassem we Francji, oto co odpowiedział Ziółkowski.

“Świetnie, świetnie nawet mówiłem Arturowi, że jakby była taka opcja, że w marcu czy kwietniu chcieliby zrobić galę KSW w Paryżu to ja mogę się bić z Salahdinem u niego. Ja lubię takie wyzwania i lubię wejść do paszczy lwa. Lubię moment, gdy prawie wszyscy są przeciwko mnie, wtedy to jeszcze bardziej mnie napędza. To jest coś takiego dodatkowego, więc nie miałbym z tym żadnego problemu fajnie byłoby, ale najważniejsze żebyśmy się bili, a gdzie to będzie czy to będzie Warszawa czy… no wiesz jakby to było w Polsce to fajnie jakby to było gdzieś blisko, no bo wiesz wiadomo, nie będzie trzeba nigdzie jeździć, mogę wyspać się w swoim łóżku, ale mówię jakby ktoś mnie zapytał gdzie bym chciał, żeby to było to bym powiedział idziemy w Paryż!”

Wywiad z Marianem Ziółkowskim.

Leave a review
0
0