McGregor vs. Khabib 2 na UFC 240 na stadionie Dallas Cowboys

Bartosz Sobczak
0
Published: 01 April 2019

Update: Artykuł oczywiście był żartem z okazji 1 kwietnia.

Dziennikarze ESPN poinformowali, że trwa finalizowanie umów na rewanżową walkę Conora McGregora z Khabibem Nurmagomedovem.

Stawką pojedynku oczywiście będzie pas mistrzowski kategorii lekkiej, którego posiadaczem jest dagestański “Orzeł”. Gala odbędzie się w sierpniu na stadionie AT&T, na którym swe mecze rozgrywa drużyna Dallas Cowboys (NFL). Dokładny termin gali nie został jeszcze ustalony wiadomo jedynie, że odbędzie się ona tydzień przed lub tydzień po SummerSlam, czyli evencie organizowanym przez WWE, na którym wystąpią Ronda Rousey i Brock Lesnar. UFC chce uniknąć bezpośredniej rywalizacji z organizacją zrzeszającą najlepszych pro-wrestlerów, podobnie jak miało to w przeszłości miejsce z odpuszczaniem terminów “zajętych” przez duże wydarzenia organizacji Bellator MMA.

Przypominamy, że stadion AT&T był “wizytowany” przez McGregora podczas promocji whiskey Proper Twelve. Pomysł walki na stadionie został szybko podłapany przez Javiera Mendeza, głównego trenera w American Kickboxing Academy, który stał się wielkim zwolennikiem tego pomysłu.

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments