UFC 29 mega starcie

Mega starcie dwóch efektownych strikerów w rozpisce UFC 289!

Bartosz Sobczak
0
Published: 05 April 2023

Matchmakerzy organizacji UFC planują pojedynek w kategorii półśredniej do którego dojdzie na gali UFC 289 w Kanadzie. W trzyrundowym starciu zmierzy się dwóch efektownie walczących strikerów. O kim mowa?

Stephen Thompson (17-6-1) i Michel Pereira (28-11) mają być bohaterami jednej z walk, która wejdzie w skład głównej karty gali UFC 289 w Kanadzie. Wydarzenie jest planowane na 10 czerwca, a choć oficjalnie nic nie zostało jeszcze potwierdzone to Brazylijczyk opublikował fanowski plakat pojedynku na swoim profilu na instagramie.

40-lenti Amerykanin będzie chciał zbudować serię zwycięstw po ostatniej wygranej nad Kevinem Hollandem. Zdecydowanie młodszy zawodnik z kraju kawy może się pochwalić imponującą serią pięciu kolejnych wygranych. “Demolidor” zostawił w pokonanym boju takie nazwiska jak: Zelim Imadaev, Khaos Williams, Niko Price, Andre Fialho oraz Santiago Ponzinibbio.

Z dwójki zawodników bez wątpienia bardziej rozpoznawalnym nazwiskiem jest Thompson jednak potyczka stójkowa z Brazylijczykiem ma być zapewne szansą dla tego drugiego na zebranie największego skalpu w dotychczasowej karierze.

Leave a review
0
0