Michał Pasternak spotkał się na macie z hejterem! Jednostronne lanie i lekcja pokory dla internauty! [VIDEO]

S
0
Published: 22 February 2023

Michał Pasternak od jakiegoś czasu zaczął być bardzo aktywny w Internecie, głównie za sprawą kanału “Ebe Ebe”. Popularny “Wampir” jest głównym bohaterem nowej serii, w której to wyjaśnia internetowych trolli na macie!

Fighter na co dzień trenuje w Akademii Sportów Walki Wilanów pod okiem Mirosława Oknińskiego. Na swoim koncie ma walki w takich organizacjach, jak ONE Chmapionship, Babilon MMA, czy OKTAGON. Ostatni pojedynek, a zarazem pierwszy w tym roku stoczył dla CAVEMMA, gdzie przegrał w main evencie z Adamem Kowalskim.

Pasternak już jakiś czas temu zaczął być aktywniejszy w mediach społecznościowych. Co raz więcej było go też na kanale “Ebe Ebe“, gdzie zwykle pojawiają się treści związane ze światem freak fightów. Michał zwykle występował w roli reportera, ale ostatnio przyjął nową rolę.

Jak zapowiadał w kilku wywiadach, na kanale pojawi się nowa seria z nim w roli głównej. “Wampir” postanowił wyjaśniać internetowych trolli, którzy w (delikatnie mówiąc) nieprzychylnych słowach komentowali jego osobę. Pierwszy z takowych jegomości odwiedził już Akademię Sportów Walki Wilanów, a przedstawiony został jako “hejter”.

Odziany w kask i duże rękawice stanął oko w oko z międzynarodowym mistrzem WOTORE. Jak nietrudno się domyślić, Michał Pasternak totalnie go zdemolował, wywierając presję już od pierwszych sekund. Internauta wytrzymał jedną rundę, ale po jej zakończeniu powiedział, że mu wystarczy. Podopieczny Mirosława Oknińskiego zaznaczył, że bił jedynie na 30%, ale oddał szacunek hejterowi, który wytrzymał z nim całe 3 minuty.

Po wszystkim gość materiału skierował też kilka słów do kolegów sprzed ekranów:

“Jeśli coś piszecie, to bierzcie to na klatę w życiu realnym. Jak macie jakiś problem do Michała, to stańcie przed nim i powiedzcie mu w twarz. Pogadajcie z nim i… sprawdźcie się!”

Leave a review
0
0