Nie będzie kolejnego wywiadu? Conor McGregor odpowiada na słowa Joe Rogana!

S
0
Published: 07 December 2022

Od dawna toczy się dyskusja na temat tego, czy Conor McGregor zażywa niedozwolone środki. Głos zabrał też komentator UFC, Joe Rogan, ale jego wypowiedź nie spodobała się Irlandczykowi!

Jak wiadomo, “The Notorious” od kilku lat walczy bardzo nieregularnie. Po sięgnięciu po podwójną koronę, kategorii piórkowej i lekkiej, Conor McGregor postanowił spróbować swoich sił w boksie i stoczył pojedynek z Floydem Mayweatherem. Po porażce wrócił do MMA po ponad rocznej przerwie, przegrał z Khabibem Nurmagomedovem i… ponownie znikł na 15 miesięcy.

Po wygranej z Donaldem Cerrone w 2020 roku przyszedł czas na rewanż i trylogię z Dustinem Poirierem. Oba starcia miały miejsce w 2021 roku i Irlandczyk dwukrotnie przegrywał przed czasem, choć trylogia zakończyła się przez jego kontuzję. Wówczas też McGregor zdał ostatnią próbkę w Amerykańskiej Agencji Antydopingowej, czyli USADA.

Joe Rogan przekonany o braniu sterydów przez McGregora

Irlandczyk zapowiedział, że wróci do grona testowanych fighterów w lutym przyszłego roku. Spora część fanów i ekspertów twierdzi, że odsłonił się tym samym i niejako przyznał do zażywania niedozwolonych substancji. Kilka miesięcy ma mu wystarczyć na wyczyszczenie organizmu.

Z tymi głosami zgadza się też Joe Rogan. Wieloletni komentator UFC wypowiedział się na ten temat w najnowszym odcinku swojego podcastu “The Joe Rogan Experience”.

– Cały czas ściąga koszulkę i się napina. Wygląda, jakby jego mocz mógłby stopić kubek USADA. Jego próbka wypaliłaby spód w tym pojemniczku… Dziwna sprawa z tą luką w regulaminie Agencji. Pozwala to na wyjście z puli testowanych i wskoczenie na „soczek”.

Jego gościem był Derek z “More Plates More Dates”, ekspert w sprawie sterydów i środków wspomagających. Przyznał on, że były podwójny mistrz UFC faktycznie mógł zażywać substancje, które mogłyby przyspieszyć proces zrośnięcia kości.

Conor McGregor odpowiada Roganowi!

Wielokrotnie mogliśmy się przekonać o tym, że Irlandczyk nie przepada, gdy ktoś mówi o nim niepochlebnie. Wypowiedź Joe Rogana oczywiście nie umknął uwadze McGregora, który wstawił na Twittera zdjęcie komentatora UFC w wieku 25 i 52 lat. “The Notorious” wprost zasugerował, że ten również nie ma najczystszego organizmu, a przy okazji wytknął, że Rogan nigdy nie walczył w UFC.

Joe wygląda, jakby jego siki topiły noszone przez niego majteczki, tak długo w firmie i nigdy nie zawalczył hahaha. Ah, zawody w taekwondo, dzwońcie po gliny hahaha

Leave a review
0
0