Odliczanie do UFC 284

Odliczanie do UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski, Rodriguez vs. Emmett – live o 15:00 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 05 February 2023

Organizacja UFC zaprezentuje dziś odliczanie do gali UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski. Premierę doskonałego materiału video zaplanowano na godzinę 15:00 czasu polskiego. Na gali UFC 284 w Perth odbędą się dwie walki rangi mistrzowskiej. Warto zatem usiąść przed telewizorem lub monitorem o 15:00 i zobaczyć odliczanie do gali UFC 284!

Odliczanie do gali, to cykliczny program prezentowany przez UFC i ESPN przed wszystkimi dużymi wydarzeniami sprzedawanymi w systemie pay-per-view. Dziś zostanie zaprezentowany kolejny materiał video z tego cyklu, a kamerzyści pracujący dla UFC przyglądali się przygotowaniom zawodników do gali UFC 284.

W walce wieczoru tego wydarzenia Islam Makhachev podejmie Alexa Volkanovskiego. Będzie to superfight, gdyż Islam jest mistrzem kategorii lekkiej natomiast Alex wiedzie prym w dywizji piórkowej. Specjalnie na to starcie Volkanovski przechodzi kategorię wyżej i nie wyklucza, że jeśli odniesie zwycięstwo to zostanie na stałe właśnie w tej kategorii.

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

W co-main evencie wydarzenia zmierzą się Yair Rodriguez i Josh Emmett. Przez wzgląd na to, że Volkanovski przechodzi na moment do wyższej kategorii matchmakerzy UFC podjęli decyzję o tym, by zorganizować walkę o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej. Dzięki temu Rodriguez i Emmett już w eliminatorze do walki o właściwy pas mogą sięgnąć po tymczasowe mistrzostwo.

Odliczanie do UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski

Pełny odcinek odliczania do gali UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski, Rodriguez vs. Emmett. Czas premiery wyznaczono na godzinę 15:00 czasu polskiego.

https://www.youtube.com/watch?v=UXers1r3Cog
Leave a review
0
0