Odliczanie do UFC 291 Poirier vs Gaethje Błachowicz vs Pereira

Odliczanie do UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2, Błachowicz vs. Pereira – pełny odcinek. Premiera live [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 23 July 2023

Zapraszamy wszystkich sympatyków MMA na premierę Odliczania do gali UFC 291. Już za tydzień w Salt Lake City zobaczymy dwa doskonałe pojedynki. Dziś możemy zobaczyć jak przygotowywali się do gali Dustin Poirier, Justin Gaethje, Jan Błachowicz oraz Alex Pereira. Odliczanie do UFC 291 – premiera o 23:00!

W main evencie gali UFC 291 zmierzą się Dustin Poirier i Justin Gaethje. Będzie to rewanżowy pojedynek, w pierwszym starciu górą był “Diament”. Stawką tej walki będzie pas BMF, który organizacja UFC postanowiła ponownie “rozdać” po tym jak karierę zakończył Jorge Masvidal.

W co-main evencie w octagonie zmierzą się Jan Błachowicz i Alex Pereira. Będzie to zatem starcie dwóch byłych mistrzów. Polak był championem kategorii półciężkiej natomiast Brazylijczyk posiadał pas mistrzowski kategorii średniej. “Poatan” w walce z Jankiem zadebiutuje w kategorii do 93 kilogramów.

Gdzie oglądać UFC 291?

Galę UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 30 lipca o 00:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 30 lipca.

-=> Darmowa transmisja z gali UFC 291! Stream online!

Data: 30 lipca, niedziela
Lokalizacja: Salt Lake City, USA
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 00:30, niedziela 30 lipca
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 30 lipca
Start walki Błachowicz vs. Pereira: ok. 5:30, niedziela 30 lipca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Odliczanie do UFC 291: Poirier vs. Gaethje – pełny odcinek

Organizacja UFC przygotowała kolejny materiał z cyklu Countdown. Kamerzyści pracujący dla UFC towarzyszyli bohaterom walk wieczoru gali UFC 291 i zarejestrowali jak przebiegały przygotowania Poiriera, Gaethje, Błachowicza oraz Pereiry. Premierę “Odliczania do UFC 291” zaplanowano na 23:00 w niedzielę 23 lipca.

https://www.youtube.com/watch?v=XnQT-15D8Fc&pp=ygUDdWZj
Leave a review
1
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments