Prawdopodobnie ostatnia walka Donalda Cerrone planowana na styczeń

Bartosz Sobczak
0
Published: 10 September 2021

Donald Cerrone to zawodnik który najwięcej razy meldował się w klatce UFC. Można więc rzec że jest nadal aktywną legendą tego sportu, jednakże nie można jego ostatniej passy sześciu walk bez zwycięstwa uznać za wyczyn godny legendy. Warto też napomknąć że nie przegrywał z byle kim. W ostatnich walkach mierzył się z takimi zawodnikami jak Tony Ferguson, Conor McGregor, czy Anthony Pettis.

Po ostatniej porażce z Alexem Morono, który wszedł do “Cowboya” na zastępstwo za Diego Sancheza, Cerrone ogłosił że chciałby stoczyć ostatnią, pożegnalną walkę stoczyć w UFC. Dana White nie zapewnił go o takowej szansie, ale po dzisiejszym wpisie zawodnika można wnioskować, że udało mu się namówić władze UFC na wspomnianą walkę, która będzie zwieńczeniem jego kariery.

“January, 155”. Tak brzmiał wpis na facebooku Amerykanina. Wskazywałoby to, że zobaczymy go w klatce na początku przyszłego roku, a dopisek 155 oznacza wagę lekką, w której Cerrone walczył w ostatnim czasie. Co prawda są to tylko domysły, i nie mamy jeszcze żadnego potw”ierdzenia że będzie to walka dla UFC, jednakże chyba większość fanów chciałaby zobaczyć “Cowboy’a” raz jeszcze w oktagonie UFC.

Leave a review
0
0