ONE Championship Ngannou Chatri

Prezes ONE Championship: “Francis Ngannou ma kilka ofert na stole, my szykujemy dla niego…”

Bartosz Sobczak
0
Published: 23 April 2023

Chatri Sityodtong, prezes organizacji ONE Championship udzielił wywiadu Chaelowi Sonnenowi. Głownym tematem rozmowy była oczywiście osoba Francisa Ngannou. Okazuje się, że singapurska organizacja szykuje ostateczną ofertę dla byłego mistrza UFC w kategorii ciężkiej.

Chael Sonnen rozkręca swój youtubowy kanał i bardzo często wypowiada się na jego łamach na temat najnowszych wieści ze świata MMA. Zwykle Sonnen skupia się na galach UFC i Bellatora jednak tym razem zaprosił do wspólnej dyskusji online Chatriego Sityodtonga, prezesa organizacji ONE Championship.

Bardzo szybko padło pytanie o Francisa Ngannou i o aktualny status negocjacji kontraktowych z byłym mistrzem UFC. Oto co na ten temat powiedział prezes ONE:

“Lubię Francisa, to dobry człowiek. Jak mam być szczery to nie wiem gdzie on finalnie trafi. Mogę powiedzieć, że prowadzimy z nim dyskusję, złożyliśmy już kilka ofert, rozumiem że on ma na stole kilka innych ofert z innych organizacji. Jak chodzi o nas to powoli zbliżamy się do końca, na wiele więcej z naszej strony nie możemy sobie pozwolić, szykujemy dla niego ostateczną ofertę. Mamy tu dla niego kilka interesujących wyzwań, jest na przykład najlepszy grappler w historii Marcus Buchecha, 17 krotny mistrz świata BJJ, który jest niepokonany w MMA. Jedno jest pewne jeśli Francis tu przyjdzie to będzie miał ręce pełne roboty.”

ONE ma w kategorii ciężkiej takich zawodników jak Arjan Bhullar, Anatoly Malykhin, Amir Aliakbari, Oumar Kane, a także kickbokserów jak Roman Kryklia czy Iraj Azizpour.

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments