Robert Ruchała wywiad

Robert Ruchała: “W Czerwonym Smoku mocno dociążają. Mateusz Gamrot poświęca mi wiele uwagi” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 09 February 2023

Robert Ruchała na gali KSW 80 w Lubinie zawalczy z Dawidem Śmiełowskim o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej. Jaru solidnie przepytał Roberta, który w trakcie rozmowy powiedział między innymi o tym jak treningi w innych klubach pomogły mu wykonać progres. Oczywiście nie zabrakło także tematu sparingów w Czerwonym Smoku i pomocy Mateusza Gamrota.

Robert Ruchała i Dawid Śmiełowski zmierzą się w piątek, 17 marca w walce wieczoru gali KSW 80 w Lubinie. Stawką pojedynku będzie tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej. Po raz pierwszy w historii federacji dojdzie do pojedynku rangi mistrzowskiej pomiędzy dwoma niepokonanymi fighterami. Więcej na temat tej gali tutaj. KSW 80: Ruchała vs. Śmiełowski o tymczasowy pas na gali w Lubinie!

Nasz zapracowany reporter Jaru spotkał się z Robertem Ruchałą, aby omówić zarówno to zestawienie jak i ostatnie wyjazdy Roberta do kilku klubów na terenie całej Polski. Młody zawodnik z Krakowa stawia na stały rozwój.

Gala KSW 80, gdzie w walce wieczoru Robert Ruchała spotka się z Dawidem Śmiełowskim transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Walkę Ruchała vs. Śmiełowski o tymczasowy pas mistrzowski, obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Co Robert powiedział na temat sparingów i jakie ciekawostki zdradził na temat wyjazdów do innych teamów?

“Jak w Czerwonym Smoku? Zawsze mocno! Tak jak mówię, ja to powtarzam w każdym wywiadzie bardzo dziękuję tam chłopakom, że mnie przyjęli, że mogę tam jeździć cały czas i progresować z nimi. Dociążają mnie bardzo mocno, z Mateuszem Gamrotem dużo robimy, dużo poświęca mi uwagi także no, bardzo… odkąd dostałem się do KSW i zacząłem tak dużo wyjeżdżać to naprawdę wielki progres zrobiłem w swojej grze i mentalnej i fizycznej i ogólnie tego Fight IQ.”

Później Robert opowiedział odrobinę o wyjeździe na galę KSW 78 w Szczecinie oraz o treningach z Berserkerami:

“Tak pojechaliśmy sobie tam dwa dni wcześniej, w czwartek byliśmy na miejscu. Skorzystaliśmy z piątku, dwa treningi zrobione, sparingi z Wojtkiem Kawą, z Krzyśkiem Dobrzyńskim, no dobrze przepracowane. Rano BJJ u Pawelca także mocny skład, a w sobotę BJJ zrobiłem praktycznie wszystkie rundy, jednej nie zrobiłem. Same czarne pasy i brązowe, więc no było z kim porobić.”

Jak to zwykle bywa w przypadku Roberta nie obeszło się także bez żartów, tym razem wywołany do tablicy został Wojciech Kawa:

“Wojtek Kawa to w ogóle wisi mi krówki! Słuchaj on tam reklamuje takie krówki, a ja bardzo lubię krówki, obiecał mi ale teraz mi nie przyniósł na trening bo sobie zapomniał, także teraz jak przyjadę do Szczecina to krówki Wojtek muszą na mnie czekać!”

Robert Ruchała przed KSW 80 w Lubinie

Leave a review
0
0