Szymański vs. Tutarauli video

Roman Szymański vs. Raul Tutarauli – oficjalny trailer hitowej walki [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 18 January 2023

Federacja KSW opublikowała oficjalną video zapowiedź pojedynku Roman Szymański vs. Raul Tutarauli. Starcie to z pewnością może skraść show podczas sobotniej gali w Szczecinie. Walka jest “cichym” eliminatorem do pojedynku o pas kategorii lekkiej zatem liczymy na fajerwerki. Zobaczcie oficjalny trailer walki.

Roman Szymański, zawodnik Linke Gold Team i Czerwonego Smoka od jakiegoś czasu zapowiadał kolejny występ w klatce. Utalentowany fighter może się aktualnie pochwalić passą trzech kolejnych zwycięstw i zapewne zrobi wszystko by dołożyć do rekordu kolejną wygraną. 29-letni Poznaniak zostawił w pokonanym boju kolejno: Donovana DesmaeMateusza Legierskiego oraz Valeriu Mirceę. Te dwie ostatnie wygrane to zwycięstwa przez nokauty techniczne.

O transferze Raula Tutarauli pisaliśmy 14 grudnia 2022 roku. 30-letni zawodnik, który przez wiele lat walczył na galach M-1 oraz ACA. Brutalny striker wzmocni kategorię lekką. Gruzin trafi do KSW po serii pięciu zwycięstw, łącznie mając na koncie 9 wygranych w 10 ostatnich występach.

Więcej na temat Tutarauliego możecie przeczytać w naszym artykule na temat zakontraktowania zawodnika, znajdziecie tam również kilka walk Gruzina. Mocny transfer KSW! Brutalny striker wzmocni kategorię lekką! [VIDEO]

Oficjalny trailer walki: Roman Szymański vs. Raul Tutarauli.

https://www.youtube.com/watch?v=pN6WBsE4OAQ
Leave a review
0
0