sbs dziwnów nagorny walawski

Seaside BattleS Dziwnów: Oleg Nagorny rywalem Piotra Walawskiego

Bartosz Sobczak
0
Published: 18 June 2021

Ukraiński prospekt Oleg Nagorny (4-4) będzie rywalem Piotra “Ledy” Walawskiego (8-7-1) podczas gali Seaside BattleS Dziwnów 10 lipca.

Nagorny większość swoich pojedynków stoczył w swojej ojczyźnie, na Ukrainie. Jego potencjał jest jednak coraz bardziej dostrzegany, gdyż 24-latek miał 2 pojedynki na obcej ziemi. W 2019 roku zawalczył na polskiej gali RWC 2 i potrzebował tylko 122 sekund, aby pokonać Dawida Stolarskiego. W swojej ostatniej walce natomiast zawalczył dla federacji OKTAGON. Przegrał wówczas przed czasem.

Dla Piotra Walawskiego walka z Nagornym ma być nowym początkiem. “Leda” przeniósł się do Szczecina, aby trenować pod okiem jednych z najbardziej doświadczonych trenerów w Polsce. Pólfinalista programu “Tylko Jeden” ma jeszcze aspiracje, aby namieszać w czołówce.

Więcej o federacji:

Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanatyków MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.

Aktualna karta walk:

93,0 kg: Wojciech Janusz vs Eder de Souza

93,0 kg: Michał Piwowarski vs Johan Romming

70,3 kg: Michał Pogorzelski vs Krzysztof Dobrzyński

83,9 kg: Piotr Walawski vs Oleg Nagorny

77,1 kg: Damian Ostęp vs Herkus Lukosiunas

70,3 kg: Wojciech Kawa vs TBA

93,0 kg: Kamil Wojciechowski vs Michał Gutowski

77,1 kg: Maciej Pacuła vs TBA

93,0 kg: Wojciech Balejko vs Ruslan Chapko

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments