Jakub Słomka wygrał turniej

Słomka wygrywa finał gali GROMDA 13!

Bartosz Sobczak
0
Published: 26 May 2023

W finale turnieju na gali GROMDA 13 zmierzyli się Słomka i Stolara. Słomka zanotował dwie wygrane natomiast Stolara zastąpił kontuzjowanego Basque w półfinale gdzie pokonał Siwollo. Kto wygrał finał turnieju GROMDA 13?

Czas na finał turnieju gali GROMDA 13. W ringu w krwawy piątek zameldują się Słomka i Stolara. Pierwszy z zawodników wygrał dwa pojedynki by zyskać przepustkę do finału, drugi z wymienionych wskoczył na zastępstwo w półfinale i wykorzystał szansę nokautując Siwollo.

Trwa gala GROMDA 13. Dołącz do grona fanów oglądających galę GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa!

GROMDA 13 – Gdzie oglądać?

Galę GROMDA 13 z walką Don Diego vs Balboa obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, do wyboru są też rozszerzone pakiety z dodatkami! GROMDA.TV

Słomka vs. Stolara – relacja z walki

Póki co sporo badania z obu stron, mało akcji. Dobry prawy ze strony Słomki. Słomka bardzo mocno podkręcił tempo w końcówce pierwszej rundy i to przyniosło wyśmienity efekt, gdyż po jednej z akcji posłał Stolarę na deski trafiając go ciosem w okolice ucha.

Trzykrotnie w drugiej rundzie leżał na deskach Stolara. Potężne podbródki Słomki “robią robotę” i wyniszczają oponenta raz po raz.

Finalnie w końcówce trzeciej rundy po dwóch kolejnych knockdownach pojedynek wygrywa Słomka!

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments