Szef FAME o problemach Viaplay i sytuacji KSW!

Kacper Tobiasz
0
Published: 20 July 2023

Prezes największej freakowej federacji w Polsce skomentował problemy Viaplay, które bez wątpienia odczuje także organizacja KSW.

Już kilka tygodni temu do sieci trafiły informacje o poważnych problemach platformy streamingowej, która spodziewa się wielomilionowych strat. Akcje spółki spadły o około 60 procent, jednak to był dopiero początek problemów. Firma postanowiła zwolnić 1/4 wszystkich pracowników i wycofuje się z kilku rynków, w tym także z Polski.

Jest to bardzo ważna informacja dla kibiców MMA, gdyż nadejdą duże zmiany, jeśli chodzi o KSW. Organizacja pod koniec 2022 roku ogłosiło rozpoczęcie współpracy z Viaplay, co umożliwiło organizowanie aż 12 gal w roku. Fani nie musieli wykupować PPV, tylko miesięczny dostęp do serwisu streamingowego, który oferował także filmy, seriale i inne wydarzenia sportowe.

Teraz jednak KSW będzie musiało poszukać nowego rozwiązania i niewykluczone, że ponownie wróci do sprzedaży subskrypcji na KSWTV. O komentarz w tej sprawie zapytany został prezes FAME MMA Krzysztof Rozpara, który odniósł się do problemów Viaplay:

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments