Szpilka dostał mleko od Pudziana! Natychmiastowa odpowiedź: “Żeby się nie okazało, że…”

S
0
Published: 02 June 2023

Kuriozalne sceny miały miejsce podczas ceremonii ważenia przed galą KSW Colosseum 2. Mariusz Pudzianowski sprowokował Artura Szpilkę do mocnej riposty!

Przed jutrzejszym hitowy wydarzeniem KSW doszło do niemałej roszady w karcie walk. W wyniku problemów zdrowotnych wypadło z niej starcie Wikłacz vs Martins, a na ich miejsce wskoczyli Sebastian Romanowski oraz Mariusz Joniak. Do ciekawej sytuacji doszło też na oficjalnej ceremonii ważenia.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

xtb ksw colosseum 2 transmisja dostęp gdzie oglądać

Pudzian wręczył prezent, który rozjuszył Szpilkę!

Między panami nie było żadnego trash talku od czasu ogłoszenia ich pojedynku na XTB KSW Colosseum 2. Zmieniło się to niejako dziś, gdy były strongman podarował przeciwnikowi nietypowy prezent.

LIVE:

– Artur, ja mam tu coś takiego dla ciebie, jesteś młody w MMA… Wczoraj był dzień dziecka, proszę bardzo – powiedział Pudzian wręczając rywalowi… butelkę z mlekiem.

Szpilka zareagował na wszystko z uśmiechem. Szybko jednak odpowiedział, wywołując ogromną wrzawę na trybunach, z których poniosło się słynne “Mayiuuusz, Mayiuuusz“.

– A dziękuję, dziękuję bardzo… Żeby się potem nie okazało, że ten dzieciak wsadzi ci to do buzi!

Na 24 godziny przed galą na Stadionie Narodowym „Szpila” jest skazywany na porażkę. Były bokser wniósł na wagę aż 113 kg niwelując różnicę masy z Pudzianem. Strongman jednak do tego pojedynku ponownie przygotowywał się w WCA, co znacząco podnosi jego szanse.

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Leave a review
0
5
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments