pereira adesanya masvidal ufc 287

Sztos! Dana White ogłasza nazwisko rywala Alexa Pereiry na UFC 287 i zdradza doskonały co-main event gali!

Bartosz Sobczak
0
Published: 28 January 2023

Dosłownie przed momentem prezes organizacji UFC Dana White przeprowadził specjalny live, w którym zdradził nazwiska bohaterów dwóch walk wieczoru gali UFC 287. White ogłosił nazwisko rywala Alexa Pereiry. Okazuje się, że UFC przygotowało prawdziwą ucztę dla fanów gdyż w main evencie zobaczymy rewanż Alexa Pereiry z Israelem Adesanyą!

Przed momentem na kanale organizacji UFC na youtube pojawiła się “specjalna” zupełnie niespodziewana transmisja, w której Dana White ogłosił zestawienia wieczoru gali UFC 287, która odbędzie się 8 kwietnia.

W walce wieczoru w pojedynku w kategorii średniej zobaczymy rewanżowe starcie Alexa Pereiry z Israelem Adesanyą. Dla Brazylijczyka będzie to pierwsza obrona mistrzowskiego pasa natomiast dla “Stylebendera” będzie to okazja do odzyskania utraconego trofeum.

Patrząc na przebieg pierwszej walki faworytem wydaje się być dysponujący lepszymi warunkami fizycznymi Pereira jednak nie możemy przekreślać szans Izzy’ego, który walczy w MMA zdecydowanie dłużej, a jego trener Eugene Bareman z pewnością przygotuje odpowiedni gameplan na UFC 287.

W co-main evencie Gilbert Burns zmierzy się z Jorge Masvidalem. Dla obu zawodników będzie to walka o utrzymanie się w czołówce i myślenie o kolejnych walkach o najwyższe cele. Masvidal w ostatnich latach przegrywał jedynie z Usmanem i Covingtonem natomiast “Durinho” przegrywał wyłącznie z Usmanem i Chimaevem.

Rozpiska tej gali zapowiada się wyśmienicie i bez wątpienia PPV sprzeda się doskonale. Prezes najlepszej ligi MMA na świecie potwierdził także kilka walk wieczoru gal PPV, które odbędą się w marcu, a które zostały już oficjalnie ogłoszone wcześniej, tak jak starcia Jones vs. Gane czy Edwards vs. Usman 3.

Leave a review
0
0