KSW 84 Szymon Bajor przed walką z de Friesem

Szymon Bajor przed KSW 84: “Uważam, że mam lepszy boks i kondycję niż De Fries.”

Bartosz Sobczak
1
Published: 30 June 2023

Szymon Bajor na gali KSW 84 stanie przed szansą strącenia Phila de Friesa z tronu królewskiej kategorii wagowej. Polak miał sporo do powiedzenia przed galą w Gdyni. Jak Rzeszowianin ocenia aktualnego mistrza kategorii ciężkiej?

Szymon Bajor, jeden z najlepszych polskich zawodników wagi ciężkiej, podczas gali KSW 84 powróci do okrągłej klatki, aby zawalczyć o mistrzowski pas. 15 lipca na gali KSW w Gdyni Szymon Bajor stanie do boju mistrzowskiego przeciwko Philowi De Friesowi.

“Obserwuję De Friesa od pięciu lat, od jego pierwszej walki dla organizacji KSW. Bardzo mnie cieszy możliwość stoczenia walki o pas, ale też cholernie mi zależy, żeby tytuł pozostał w Polsce.”

De Fries pozostaje niepokonany od roku 2017, ale Szymon jest przekonany, że będzie miał pomysł na strącenie mistrza z tronu wagi ciężkiej.

“Porównałbym De Friesa do Tysona Fury’ego w boksie. Phil jest bowiem zawodnikiem, który świetnie potrafi wykorzystać swoje warunki fizyczne. Jestem nawet jego fanem i podoba mi się gra, którą on wprowadza do klatki. Uważam jednak, że mam lepszy boks niż De Fries. Kondycja też jest po mojej stronie. Zapasy, grappling są na porównywalnym poziomie. Siłowo nie będę słabszy od De Friesa. Jestem lżejszy, ale przez to będę bardziej mobilny. Nikt nie jest doskonały, De Fries również. Myślę, że będę miał na niego sposób. Nie walczyłem nigdy z takim zawodnikiem jakim jest De Fries, ale on też nigdy nie walczył z takim zawodnikiem jakim jest Szymon Bajor.”

KSW 84 – gdzie obstawić galę?

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Szymon Bajor – sylwetka zawodnika

Szymon ma za sobą bogatą karierę w świecie MMA. Jest byłym mistrzem organizacji PLMMA i byłym tymczasowym czempionem marki FEN. Do dziś stoczył 33 pojedynki, z których 24 wygrał. Doświadczenie zbierał nie tylko w Polsce, ale też w Japonii, Walii, Rosji, Niemczech i na Słowacji. Bił się dla takich organizacji jak PFL czy Rizin.

“Mam dwójkę synów. Starszy ma czternaście lat, młodszy ma siedem. Każdą minutę, każdą sekundę wolnego czasu spędzam z moimi dziećmi. Rodzina jest moją motywacją. W zawodowym sporcie jestem już trzynaście lat. Większość swoich walk stoczyłem za granicą. Przed nadchodzącym starciem mocno w siebie wierzę. Sam rywal jest dla mnie motywacją.”

Szymon jest wszechstronnym zawodnikiem, który dziesięć razy poddawał i tyle samo razy nokautował swoich rywali. Do KSW powróci będąc na fali czterech wygranych z rzędu, z których trzy zdobył przed czasem.

KSW 84: De Fries vs. Bajor – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
DON
1 year ago

Z calym szacunkiem, ale z Polski to moze tylko Tybura jest lepszy od DeFriesa.