Oliveira ufc 269

UFC 262: Charles Oliveira znokautował Michaela Chandlera i został nowym mistrzem kategorii lekkiej! – video

Bartosz Sobczak
0
Published: 16 May 2021

Charles Oliveira przetrwał ataki Michaela Chandlera w pierwszej rundzie i w drugiej odsłonie posyłając oponenta na deski udowodnił, że jest nie tylko wyśmienitym grapplerem, ale również dobrym strikerem.

W pierwszej rundzie Amerykanin miał znaczną przewagę i wydawało się, że ratujący się próbami obaleń Oliveira w końcu padnie po ciosach ‘Iron’ Mike’a. Stało się jednak inaczej i już na samym początku drugiej rundy ‘Do Bronx’ trafił rywala lewym, a gdy ten zaczął uciekać pod siatką Brazylijczyk ponowił atak i kolejnym celnym ciosem zwalił rywala z nóg. Dla Oliveiry było to dziewiąte kolejne zwycięstwo w octagonie UFC. Charles został nowym mistrzem kategorii lekkiej.

Nokaut możecie zobaczyć tutaj:

W co-main evencie Beneil Dariush był zdecydowanie lepszy od Tony’ego Fergusona. Dariush wypunktował wyżej notowanego oponenta głównie dzięki świetnej postawie w parterze i po wygranej powiedział, że liczy na eliminator do pasa kategorii lekkiej. Dla Beneila Dariusha było to siódme kolejne zwycięstwo w octagonie UFC.

W głównej karcie zwycięstwa na punkty zanotowali również Rogerio Bontorin i Katlyn Chookagian, a Edson Barboza znokautował Shane’a Burgosa w 76 sekundzie trzeciej rundy.

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments