Charles Oliveira znokautował Dariusha UFC 289

UFC 289: Charles Oliveira znokautował Beneila Dariusha w 1. rundzie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 11 June 2023

W co-main evencie gali UFC 289 w kanadyjskim Vancouver zmierzyli się Charles Oliveira i Beneil Dariush. Pojedynek ten był eliminatorem do walki o pas mistrzowski kategorii lekkiej. Jaki był wynik walki Oliveira vs. Dariush?

Do walki Charlesa Oliveiry z Beneilem Dariushem miało pierwotnie dojść na gali UFC 288. Brazylijczyk doznał jednak lekkiego urazu, który nie pozwalał mu na odpowiednie przygotowanie stąd walka została odłożona w czasie.

W końcu dziś na gali UFC 289 w Vancouver w octagonie najlepszej ligi MMA na świecie doszło do starcia Brazylijczyka z Amerykaninem. Który z zawodników był górą i wywalczył przepustkę do pojedynku o pas mistrzowski z Islamem Makhachevem?

Relacja z walki:

Head kick Oliveiry, Dariush odpowiada ciosami, a następnie także kopie rywala. Po chwili mamy klincz pod siatką. Zawodnicy lądują w parterze. Amerykanin z góry, szybko rozpoczyna pracę ground and pound. Mocne młotki i łokcie w wykonaniu Dariusha. Brazylijczyk odpowiada łokciami z dołu, a przy nadążającej się okazji stara się pójść po nogę rywala. Nic z tego Beneil wyrywa się. Bardzo dobra praca Amerykanina. Brazylijczyk kręci się z pleców. Oliveira wykorzystuje moment i wstaje. Trafia kolanem w korpus i dociska rywala do siatki. Charles trafia! Beneil jest wyraźnie podłączony. Oliveira doskakuje do rywala atakuje go mocnymi ciosami z góry. Koniec walki! Sędzia przerywa pojedynek! Co za występ Charlesa Oliveiry!

Leave a review
1
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments