UFC 293 Sydney

UFC 293 odbędzie się w Sydney! Organizacja podpisała lukratywną umowę z Nową Południową Walią!

Bartosz Sobczak
0
Published: 18 May 2023

Organizacja UFC powróci do Sydney we wrześniu. Będzie to pierwszy z trzech eventów pay-per-view planowanych w tym mieście na kolejne cztery lata. Informację przekazał Dana White, zdradzając dokładną datę gali UFC 293!

Fani MMA w Sydney mogą zacierać ręce z radości. Już 10 września najlepsza liga MMA na świecie zawita ponownie do tego miasta. Będzie to pierwszy z trzech dużych eventów pay-per-view zaplanowanych w tym mieście na cztery kolejne lata.

Gala UFC 293 jest efektem specjalnej współpracy między organizacją UFC, a rządem Nowej Południowej Walii. Chris Minns, premier tego australijskiego stanu potwierdził podpisanie lukratywnej umowy z Amerykanami. Według dziennika Perth Now kontrakt ma opiewać na 16 milionów dolarów.

Na ten moment nie wiemy na jakim obiekcie odbędą się wydarzenia. Możliwe, że “deal” skupi się nie tylko na Sydney, lecz także na okolicach. Po raz ostatni organizacja UFC zawitała do Sydney w 2017 roku kiedy w octagonie zmierzyli się Fabricio Werdum i Marcin Tybura. Ta gala odbyła się w Qudos Bank Arena.

Aktualnie w najlepszej lidze MMA na świecie w ścisłej czołówce znajdują się tacy zawodnicy jak Israel Adesanya, Robert Whittaker czy Alexander Volkanovski. “The Last Stylebender” nie ma w tej chwili zaklepanej kolejnej walki jednak wiadomo, że musi oczekiwać na wynik starcia Whittaker vs. Du Plessis, które odbędzie się 8 lipca na UFC 290.

W main evencie tego samego wydarzenia zawalczy Alex Volkanovski. Na ten moment “topowi” zawodnicy z tego regionu świata są zatem “zablokowani”, ale wystarczy szybka wygrana na lipcowej gali by “odblokować” wiele możliwości dla matchmakerów UFC!

Gdzie oglądać i obstawiać UFC Vegas 73?

Galę UFC Vegas 73: Dern vs. Hill w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z karty wstępnej rozpocznie się w sobotę 20 maja o 22:00.

Transmisja z walki Karoliny Kowalkiewicz rozpocznie się około godziny 00:30 w niedzielę 21 maja. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 1:00.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments