gamrot wygrana ferreira

UFC: Gamrot wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Bartosz Sobczak
0
Published: 19 December 2021

Mateusz Gamrot zmierzył się z Diego Ferreirą na gali UFC w Las Vegas. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej (-70 kg).

Ferreira rozpoczął od kombinacji kopnięć. Dobra praca w stójce Gamrota i próba sprowadzenia. Zawodnicy szybko jednak wrócili do stójki po tym jak Brazylijczyk wykręcił się w parterze. Kolejna próba Polaka, tym razem udana. Sędziowie zapewne zapamiętają to sprowadzenie. Po raz kolejny mamy jednak szybki powrót do stójki. Diego niebezpiecznie ponawia akcje pięściami w stójce, wyprowadzając cios za ciosem. Udane obalenie Gamera! Brazylijczyk jest jednak cwany i ponownie mamy stójkę. Runda powinna zostać zapisana na konto Gamrota.

Gamer trafia prawym, Diego odpowiada szybkimi krótkimi ciosami. Z czasem Ferreira zaczyna ładnie unikać prób obaleń w wykonaniu Polaka. Diego ponad to kontroluje centrum octagonu przez co Mateusz musi krążyć wokół niego. Po szybkich zmianach pozycji Polak zaatakował kolanem i trafił w żebra rywala. Ferreira szybko ugiął się z bólu i pokazał sędziemu, że nie jest w stanie kontynuować pojedynku. Gamrot nie widział ruchu ręką i grymasu na twarzy Ferreiry i starał się zapiąć duszenie zza pleców.

Leave a review
0
0