Mateusz Rębecki okopał Radzhabova UFC Jacksonville

UFC: Mateusz Rębecki potężnie okopał Radzhabova! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 24 June 2023

W jednej z walk karty wstępnej gali UFC w Jacksonville kolejny pojedynek w najlepszej lidze MMA na świecie zaliczył Mateusz Rębecki. Polak zmierzył się z Loikiem Radzhabovem, zawodnikiem z Tadżykistanu. Jaki był wynik walki Rębeckiego?

W trakcie ważenia rywal Polaka przekroczył zakontraktowany limit kategorii lekkiej o 1,25 funta. Rębecki natomiast jak na profesjonalistę przystało wypełnił limit dywizji lekkiej. Komisarze ukarali Loika Radzhabova utratą części wynagrodzenia jednak dopuścili go do pojedynku z Mateuszem.

Mateusz Rębecki reprezentuje Berserkers Team oraz American Top Team. Rebeasti może szybko zrobić karierę w najlepszej lidze MMA na świecie, a jego talent dostrzegł sam Dana White, czyli prezes organizacji UFC.

Poniżej relacja z przebiegu starcia oraz wynik walki Rębecki vs. Radzhabov.

UFC: Mateusz Rębecki vs. Loik Radzhabov – relacja, wynik walki

Zawodnicy zaczęli od wymiany mocnych ciosów. Póki co są to jednak pojedyncze uderzenia. Mateusz Rębecki trafia rywala pod siatką jednak Radzhabov schodzi do boku. Ładne low kicki ze strony Rębeckiego. Radzhabov trafia w zwarciu, Polak odgryza się dwoma krótkimi ciosami. Ładny prawy w wykonaniu Berserkera. Świetne obalenie Rębeckiego jednak Loik idzie po gilotynę. Mateusz wychodzi z opresji i atakuje korpus rywala. Polak daje rywalowi wstać i wymienia ciosy. Pod lewym okiem Radzhabova pojawiła się strużka krwi. Rębecki wycina rywala kopnięciem i dominuje w parterze gdzie zadaje ciosy z góry, a później próbuje wyjąć rękę rywala. Nieudana próba armbara. Mateusz kończy udaną rundę na górze.

Bardzo dobry początek drugiej odsłony w wykonaniu Mateusza. Rębecki okopał tak nogę rywala, że ten ledwo stoi. Berserker wchodzi w rywala ciosami. Następnie Polak kontynuuje okopywanie nóg oponenta, który co jakiś czas pada w dół, jednak później podnosi się pod siatką. Bardzo dobry gameplan naszego reprezentanta, rozbija rywala metodycznie, bez szaleństwa. Koniec walki Polak trafił mocnym ciosem, sędzia wkroczył między zawodników chcąc oszczędzić zdrowia Tadżykowi.

Leave a review
1
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments