UFC on ESPN 5: Mickey Gall pokonał Salima Touahriego

Bartosz Sobczak
0
Published: 03 August 2019

W ostatniej walce części eliminacyjnej gali UFC on ESPN 5 zmierzyli się Salim Touahri i Mickey Gall.

Po spokojnym początku z obu stron Polak trafił mocnym podbródkowym jednak Amerykanin zdołał się utrzymać na nogach i docisną ł Touahriego do siatki. ołowie pierwszej rundy Gall starał się zajść za plecy reprezentanta Grapplingu Kraków jednak nie udało mu się to. Mocny cios kolanem w wykonaniu Mickeya. Sędzia wydał ostrzeżenie, gdyż było to nielegalne uderzenie przez wzgląd na pozycję Touahriego, który podpierał się ręką o matę. Mocne ciosy Galla z góry w parterze.
Runda dla Galla 10:9.

Mocny łokieć pod siatką i ponownie, Gall narzuca własne tempo i jest efektywniejszy w stójce. Amerykanin wypuścił mocnego head kicka w połowie drugiej rundy, mało brakło a Polak przyjąłby cios jednak w ostatniej chwili zablokował go rękawicą. Touahri z góry w parterze! Niestety do końca rundy nie udało się skończyć rywala.
Runda 10:9 dla Touahriego

Interesujące rozpoczęcie trzeciej rundy, obaj zawodnicy nie bali się wdać w wymianę i każdy spróbował swych szans w ustrzeleniu rywala. Zmęczenie wyraźnie daje się we znaki jednak mimo to zarówno Touahri jak i Gall prą do przodu i starają się wywierać presję. Gall zaznaczył przewagę w końcówce rundy udanym obaleniem.

Runda 10:9 dla Galla

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments