Bellatora kupi Khan AEW albo MLB

Właściciele teamów NFL, Premier League, AEW i MLB zainteresowani zakupem Bellatora!!

Bartosz Sobczak
0
Published: 22 June 2023

Ariel Helwani, jeden z najlepszych branżowych dziennikarzy ujawnił na łamach swojego programu MMA Hour, że organizacja PFL nie jest jedyną firmą zainteresowaną zakupem organizacji Bellator. W grze o zakup Bellatora są także właściciele teamów z innych wielkich lig sportowych!

Scott Coker potwiedził, że niedawno doszło do spotkania przedstawicieli właściciela Bellatora, czyli firmy Viacom z osobami związanymi z PFL. W trakcie rozmowy szef organizacji Bellator zdradził, że PFL nie jest jedyną firmą, z którą prowadzone są negocjacje, więcej na ten temat przeczytacie w dedykowanym artykule. Prezes Bellatora potwierdza negocjacje z PFL i innymi firmami!

Do sprawy odniósł się Ariel Helewani, kanadyjski dziennikarz prowadzący program MMA Hour. Oto jakie informacje uzyskał Helwani na temat firm zainteresowanych kupnem organizacji Bellator:

“Od ubiegłego roku Bellator jest dostępny na rynku, używam tego zwrotu ponieważ początkowo mówiono, że szukają inwestora, partnera natomiast w moim rozumieniu chodzi tu o sprzedaż organizacji, słyszałem, że wiele firm jest zainteresowanych zakupem Bellatora. Słyszałem, że najpierw organizacja PFL była w grze, jednak później wycofali się z tego, być może z powodu ceny czy innych zmiennych. Wiem, że spółka Liberty Media, czyli właściciele Atlanta Braves (MLB) oraz radia Siriux XM przyglądała się sprawie, a także rodzina Khan, mam tu na myśli Shada Khana i jego syna Tony’ego, który jest właścicielem Jacksonville Jaguars (NFL), Fulham (Premier League) oraz pro-wrestlingowej organizacji All Elite Wrestling. Wiem też, że dosłownie kilka tygodni temu PFL wróciło do gry, gdyż sami w następnych tygodniach, czy miesiącach mają zwiększyć swój kapitał dzięki nowemu inwestorowi. Ktoś tam chce stworzyć giganta, pewny numer 2. jak chodzi o organizacje MMA, zobaczymy czy im się to uda.”

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments