Województwo Lubelskie Amatorskie MMA

Województwo Lubelskie partnerem 4. Mistrzostw MMA w Puławach

Bartosz Sobczak
0
Published: 08 June 2022

Partnerem 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska zostało województwo lubelskie.

Lubelskie jest trzecim co do wielkości województwem w Polsce i ósmym najludniejszym regionem w naszym kraju. Znajduje się blisko granicy i dlatego można je nazwać oknem Polski we wschodniej Europie.

Zmagania amatorskich fighterów w ramach 4. Mistrzostw MMA odbędą się 11 czerwca. Turniej zostanie zorganizowany w nowo otwartej hali sportowej Azoty Arena w Puławach. 

Na liście startowej znalazło się 267 zawodników i zawodniczek reprezentujących ponad 80 klubów sportowych z całego kraju.

4. Mistrzostwa MMA będą otwarte dla kibiców, a ich przebieg będzie transmitowany w mediach społecznościowych Stowarzyszenia MMA Polska.

Czerwcowe Mistrzostwa MMA będą czwartym turniejem amatorskiego MMA zorganizowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska. Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA został zorganizowany 12 czerwca 2021 roku w Warszawie. Wydarzenie przyciągnęło do rywalizacji blisko 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski. 2. Mistrzostwa MMA odbyły się 30 października 2021 roku w Gliwicach. Zawalczyło na nich ponad 140 zawodników i zawodniczek. Trzeci turniej przygotowany w kwietniu tego roku w Warszawie okazał się rekordowy. W trzech klatkach zawalczyło blisko 300 młodych osób.

Leave a review
0
0