Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW: “Planujemy rekordową liczbę gal, trudno będzie szukać miesięcy w roku bez eventu KSW”

Bartosz Sobczak
0
Published: 17 February 2021

Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW udzielił wywiadu Arturowi Łukaszewskiemu, dziennikarzowi Polsatu Sport. Już na samym początku dyskusji Rysiewski zapowiedział rekordową liczbę gal KSW.

“Planujemy rekordową liczbę gal. Jeśli się uda, to zbliżymy się do liczby dwucyfrowej. Pierwsze wydarzenie za nami, kolejna gala 20 marca. Później trudno będzie szukać miesięcy w roku, gdy nie będzie gali KSW.”

Poruszony został również temat organizacji gal w trakcie pandemii koronawirusa, bez udziału publiczności oraz działań marketingowych przy większej liczbie gal MMA na rok.

“Od strony czysto organizacyjnej na pewno łatwiej. Mniej ludzi pracuje przy evencie, na którym nie ma widzów. Przy zwiększonym tempie trudniejsze są takie zadania jak matchmaking, kwestie transportu zawodników, obostrzenia związane z pandemią, loty, trudności w przemieszczaniu się obywateli spoza Europy. Od strony czysto logistycznej jest łatwiej, ale są utrudnienia w innych obszarach.”

Pełną rozmowę znajdziecie pod linkiem:

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2021-02-16/ambitne-plany-ksw-w-tym-roku-trudno-bedzie-znalezc-miesiac-bez-gali/?ref=slider_liga

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments