Wyjątkowa oferta na XTB KSW 77! Kurs 50,0 na wygraną Pudzianowskiego lub Khalidova

Jakub Hryniewicz
0
Published: 15 December 2022

Prawdziwe starcie tytanów Pudzianowski vs. Khalidov odbędzie się już w tę sobotę, 17 grudnia. Bukmacher Fortuna, który jest sponsorem federacji KSW przygotował z tej okazji wyjątkową ofertę na wytypowanie zwycięzcy – kurs 50.00!

Ten pojedynek elektryzuje całą Polskę, nie tylko fanów MMA. Mamed Khalidov to prawdziwa legenda sztuk walki w naszym kraju, a występ na XTB KSW 77 będzie jego 46. walką w karierze. Trzeba przyznać, że robi to wrażenie! Na przeciwko urodzonego w Czeczenii fightera stanie zaś były strongman, jeden z najsilniejszych ludzi na świecie, Mariusz Pudzianowski.

Każdy ma swój typ na to starcie. Czy Mamed zawalczy mądrze i będzie kąsał Pudziana z doskoku? Czy zobaczymy jednak kolejne brutalne, spektakularne KO w wykonaniu Mariusza? To można będzie zobaczyć w transmisji na żywo wyłącznie na platformie Viaplay.

Wyjątkowa oferta na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Partnerujący federacji legalny bukmacher Fortuna przygotował też specjalną ofertę dla graczy! Stawiając minimum 4 zł na wygraną Khalidova lub Pudzianowskiego, użytkownik otrzyma bonus w wysokości aż 200 zł. Jak postawić kupon o kursie 50.0 na main event XTB KSW 77 i odebrać swój bonus? Przypomnijmy, że za samą rejestrację – tutaj, otrzymujecie darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład. Dodatkowo otrzymacie zakład bez ryzyka.

Jak odebrać kurs 50,0?

1. Do momentu rozpoczęcia walki Pudzianowski vs. Khalidov zarejestruj konto w Fortunie oraz udziel zgody na komunikację.

2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł.

3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Pudziana lub Mameda z oferty przedmeczowej za co najmniej 4 zł brutto (WAŻNE: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę).

4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł.

5. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych)

Oferta skierowana jest do nowych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera eFortuna.pl.


Otwórz konto – odbierz bonus


Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Leave a review
0
0