Wypowiedzi uczestników gali Wotore 3 na kilka godzin przed wydarzeniem

Bartosz Sobczak
0
Published: 19 September 2020

Już dziś wieczorem na gali WOTORE 3 kibice zobaczą trzecią edycję wszechstylowego turnieju walki wręcz, którego zwycięzca zgarnie 50 000 PLN. Oprócz tego organizatorzy przygotowali 4 SuperWalki, z których każda zapowiada się wybornie. Główną atrakcją będzie pojedynek o pas WOTORE pomiędzy zwycięzcami dwóch pierwszych edycji – Markiem Samociukiem i Michałem „WAMPIREM” Pasternakiem. Transmisja tylko w PPV na TV.WOTORE.COM. Początek o godzinie 19:30.


Adam „VIKING” Biegański – „Wszyscy mamy doświadczenie z ulicy!”
Wzrost: 185 cm
Waga: 101 kg
Styl: MMA
Rywal: turniej

„To będzie MMA na gołe pięści, czyli dla mnie nic nowego. Ten sport zaczynał się od gołych pięści. Każdy tutaj bił się na gołe pięści więcej niż raz. Wszyscy wywodzimy się z ulicy, dopiero potem był sport. Zawodnik MMA ma tę przewagę, że ma doświadczenie w każdej płaszczyźnie. Oglądałeś „Krwawy Sport” albo „Quest”? Wszyscy się na tym wychowaliśmy. To dla mnie przygoda, cieszę się, że tu jestem. Mężczyźni dzielą się na wojowników i na tych, których jest dziś pełno. Nie będę kończył… Czy trafię do Valhalli? Nie zamierzam jeszcze odchodzić z tego świata. Skoro walczę w tym życiu, to samo będę robił w następnym. Jeśli Valhalla istnieje, to my tam trafimy. Kto jak nie my? W innym wcieleniu chcę być lwem, a nie kaczką, no kurwa…”

Eric „BLOODAXE” Olsen – „Po raz pierwszy będę walił stompy bez butów!”
Wzrost: 183 cm
Waga: 102,7 kg
Styl: uliczny
Rywal: turniej

WOTORE jest krwawe i brutalne, podoba mi się cała produkcja. Dym, bębny – wygląda jak w grze komputerowej typu Mortal Kombat. Kiedy na to trafiłem, pomyślałem sobie, że to jest fajniejsze niż wczesne UFC. Zgłosiłem się, bo walczyłem już na gołe pięści w Anglii, robię to od czterech lat. Wygrałem ostatnie trzy walki, dwie przez nokaut. Boks bez rękawic to dla mnie najłatwiejsza forma walki. Nikt cię nie kopie, nie rzucą tobą o ziemię. Gdy uderzam w rękawicach, chcę zrobić w tobie dziurę. Gdy uderzam bez rękawic, chcę cię pociąć jak Kuba Rozpruwacz. Jest wiele różnic. Musisz wiedzieć, jak i w co uderzać. Ja to wiem, mam doświadczenie. Jeśli będę chciał nokautu w tym turnieju, walę z bani i kopię. Jeśli chcę się pobawić, będę uderzał i ciął. Jeszcze nigdy nie robiłem stompów bez butów. Jak kogoś powalę na glebę, będę walił go z bani, dopóki nie przestanie istnieć. Jestem z Nowego Jorku, tam każdy ma agresywne nastawienie. Ciągle wpadasz w kłopoty. Teraz jestem starszy, skupiam energię na walkach. Wyrabiam sobie nazwisko i cieszę się, że trafiłem do WOTORE. Media mówią, że ja jestem tym złym. Ktoś musi być. To walka, nie będę się z nikim przyjaźnił. Nie mam w sobie emocji, ale odpowiadam fanom, jeśli mnie atakują. Jak ktoś jest w porządku, to ja również. Walczę dla kasy, nie dla przyjaciół. Potem możemy się kumplować, ale pamiętajcie, nie jestem nazistą. Nie wiem, kto to wymyślił, ale to mnie wkurwiło. Mam nordyckie i szalone tatuaże, ale nie mam żadnych symboli jak swastyka i nie jestem w gangu nazistów. Po prostu byłem głupi i biłem ludzi. Mam na koncie mnóstwo walk w więzieniu, bo tam nie ma nic innego do roboty. Czytasz, ćwiczysz i bijesz się, to jedno z zajęć. Mam 87 walk i nie wiadomo ile doświadczenia z ulicy, gdzie prawie umarłem. Nic mnie nie przestraszy. Nie wiem, czy mam szczęście, że żyję. Czasem myślę, że może lepiej by było, gdybym nie żył. Zależy od tego, w co kto wierzy. Może to już jest moje życie pogrobowe i jeden wielki żart? Nie lekceważę nikogo, wszyscy są szaleni, skoro tu są”

Szymon „SHREK” Szynkiewicz – „Gdybym myślał o zdrowiu, zająłbym się grą w golfa!”

Wzrost: 180 cm
Waga: 110,7 kg
Styl: MMA
Rywal: turniej

„Po pierwszej edycji miałem trochę kontuzji, ale już się zagoiły. Formuła mi odpowiada, jest powód, dla którego jestem tutaj znowu. Dla mnie z nowymi zasadami będzie zabawniej – uderzenia glową, soccer kicki, a jeśli obalę kogoś na ziemię, to nie będzie 20 sekund bez aktywności. Z powodu pandemii nie było łatwo trenować. Przygotowywałem się, podnosząc ciężary i robiąc tarcze. Mam znajomych w Norwegii, którzy chcą w przyszłości spróbować się w WOTORE. To powrót do Vale Tudo, do korzeni z Brazylii. Jakbym myślał za dużo o zdrowiu, zająłbym się grą w golfa”

Michał „WAMPIR” Pasternak – „Chcę wygrać i zdobyć pas w dobrym stylu!”
Wzrost: 190 cm
Waga: 105,2 kg
Styl: MMA
Rywal: Marek Samociuk (walka o pas WOTORE)

Chcę wygrać w dobrym stylu, zabrać pas i jechać do domu! SuperFight to nie turniej, tym razem mam zagwarantowane dobre wynagrodzenie, wcześniej nie było żadnej gwarancji, tylko niepewność. Zawsze uważałem, że mistrzowie powinni walczą ze sobą. On wygrał jeden turniej, ja drugi i teraz spotykamy się, żeby zobaczyć, kto jest najlepszy w WOTORE”

Kamil „WIKING” Janik – „My wikingowie będziemy w Valhalli pić wino z zagiętych rogów!”
Wzrost: 187 cm
Waga: 95 kg
Styl: K-1

Rywal: Arman „BRODACZ” Amiryan

Jestem jak najbardziej otwarty na dżentelmeński układ o stójce. Ja wywodzę się z kickboxingu, on też ma doświadczenie w sportach uderzanych i kopanych. W stójce damy twardą walkę, która będzie widowiskowa. Mój rywal ma jaja. Choć nic o nim nie wiem, to niczego mu nie ujmuję. Wziął pojedynek na gołe pięści z większym rywalem. Mam do niego szacunek! Będzie krew, będą twarde wymiany. WOTORE do mnie przemawia, to zajebista przygoda. Inspiruje się wikingami, pradawne klimaty siedzą mi w głowie. Wychodzisz, palą się pochodnie, bębny dudnią, to wszystko są sygnały do bitwy, a wiking zawsze jest gotowy na wojnę! Nie wybieram się jeszcze do Valhalli i mam nadzieję, że jutro moja dusza tam nie powędruje. Chciałbym jeszcze stoczyć kilka wojen tutaj, a w przyszłości z Adamem spotkamy się w Valhalii i będziemy pić wino z zagiętych rogów”

Arman „BRODACZ” Amiryan – „Zgłosiłem się do WOTORE na Facebooku!”
Wzrost: 172 cm
Waga: 82 kg
Styl: Sanda
Rywal: Kamil „WIKING” Janik

„Janik to bardzo mocny, twardy zawodnik. Nastawiam się na mocną bitkę w stójce. Obaj chcemy się bić w stójce, może się zdarzyć fajny nokaut! WOTORE jest bardzo fajne. Brutalne, klimatyczne, na gołe pięści. Nie każdy by się tego podjął. Zgłosiłem się na Facebooku, skomentowałem zdjęcie i dostałem dużo lajków. Potem napisali z WOTORE, zadzwonili i oto jetem! Chciałem wrócić do toczenia walk po paru latach przerwy. Kamil nie miał przeciwnika, więc się zgłosiłem. Jutro zobaczymy, czy jest jakaś rdza. Chcę dać dobrą walkę i pokazać się z jak najlepszej strony. Oby to trwało jak najkrócej! Walki na gołe pięści się przyjęły, ludzie chcą brutalności i z tego kibice są zadowoleni”

Damian „MAŁY” Bury – „Będzie NOKAUT, tylko w którą stronę?”
Wzrost: 200 cm
Waga: 132 g
Styl: MMA
Rywal: Karol „KING KONG” Grzesiuk

Na drugiej edycji w turnieju trafiłem na Michała Pasternaka i niewiele mogłem pokazać w parterze. Jestem zawodnikiem stójkowym, chcę się bić. Marzyłem o walce z Karolem Grzesiukiem, umówiliśmy się na pojedynek na gołe pięści w stójce. Nie ma złe krwi, ale będą ostre wymiany i krew. Zapewnimy to kibicom! Nie ma innej opcji niż nokaut. Karol chce to zrobić i ja chcę to zrobić. Nie wiemy tylko, z której strony będzie nokaut”

Said-Magomed „PITBULL” Abdulkadirov – „Biję się w WOTORE dla kasy!”
Wzrost: 180 cm
Waga: 82,6 kg
Styl: MMA
Rywal: Mariusz Radziszewski

Ta walka nie idzie do rekordu, więc wziąłem ją dla kasy. Mam szacunek do każdego rywala. Bóg zadecyduje, kto wygra. Ludzie chcą krwi, ale nie myślą o tym, że to bardzo kontuzjogenna forma walki. U nas w kraju bójki są honorowe, nawet policja nie miesza się do walk 1 na 1. Biłem się wiele razy. Mamed bardzo mnie wspiera, jesteśmy w stałym kontakcie”

Mariusz Radziszewski – „Oby krew lała się strumieniami!”
Wzrost: 179 cm
Waga: 81 kg
Styl: MMA
Rywal: Said-Magomed Abdulkadirov

„Widziałem ze dwie jego walki. Wiem, że jest świetnym zapaśnikiem, ale będę próbował wyeliminować jego mocne strony i liczę na to, że będziemy się napierdzielać. Czeczeni mają polot w każdej płaszczyźnie, więc pewnie będzie czarował obrotówkami, ale ja będę na to gowy i będziemy się zajebiście bić! Mam nadzieję, że to wygram, ludzie będą wiwatować, a krew będzie się lała strumieniami. Chcę w końcu wziąć udział w takiej walce! Nie boję się stompów, ktoś mi nadepnie na brzuch i złapie sobie piętę na moim sześciopaku. Ja nastawiam się na byczki, może tym go zaskoczę! Nie stresuję się, dla mnie to kolejny dzień w robocie”

Karta walk gali WOTORE 3

Walka o pas WOTORE:

Michał „WAMPIR” Pasternak vs Marek Samociuk

SuperWalki pozaturniejowe:
Arman „BRODACZ” Amiryan vs Kamil „WIKING” Janik
Damian „MAŁY” Bury vs Karol „KING KONG” Grzesiuk
Said-Magomed „Pitbull” Abdulkaridov vs Mariusz „RADZIK” Radziszewski

Uczestnicy turnieju (główna nagroda – 50 000 PLN)

Adam „VIKING” Biegański, styl – MMA
Eric „BLOODAXE” Olsen, styl – STREET FIGHTER
Szymon „SHREK” Szynkiewicz, styl – MMA
Maciej „SIEKIERKA” Stulin, styl – BOKS
Piotr „GRUBY” Więcławski, styl – BOKS
Arkadiusz „ROONEY” Jędraczka, styl – VALE TUDO
Krystian „CRIS” Machnik, styl – WOJSKOWE SZTUKI WALKI
Krzysztof „RAMBO” Waczyński, styl – MUAY THAI

Gala WOTORE 3 odbędzie się 19 września w Alvernia Studios w Alwerni. Transmisja tylko w PPV (19,99 PLN) na TV.WOTORE.COM. Początek o godzinie 19:30. Bilety dostępne na WWW.WOTORE.COM.

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments