Jamahal Hill

Z Jamahalem Hillem nie ma żartów! Ostra reakcja pretendenta na prank!

Jakub Hryniewicz
0
Published: 13 January 2023

Jamahal Hill, który za niewiele ponad tydzień stanie przed szansą na zostanie mistrzem UFC, nie jest wielkim fanem pranków. W Internecie pojawiło się nagranie, na którym “Sweet Dreams” stał się obiektem żartu.

Amerykanin już niedługo na gali UFC 283 zmierzy się z byłym championem, niezwykle doświadczonym Brazylijczykiem, Gloverem Teixeirą o zawakowany pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Ostatni pojedynek o tytuł pomiędzy Janem Błachowiczem i Magoimedem Ankalaevem zakończył się remisem.

Walczący pod pseudonimem “Sweet Dreams” 31-latek nie jest osobą, z którą można się droczyć. W ostatnich dniach w sieci pojawiło się wideo, na którym pretendent do pasa UFC prowadzi z kimś rozmowę, a przerywa im ją TikToker. Twórca chciał nagrać pranka na Hillu, co nie spodobało się zawodnikowi największej federacji MMA na świecie.

Twórca internetowy zaczepił pochylonego fightera z aroganckim tonem:

“Pan Jamahal Hill, 11-1… Spróbowałbym twojej d*pci, przyrzekam. Słyszałeś, co powiedziałem.”

Chwilę później TikToker znalazł się w uścisku “Sweet Dreams”, którego z kolei odciągnął przyjaciel. Twórca uciekając w popłochu tłumaczył się, że próbował tylko nagrać pranka… Jak widać lepiej nie próbować tego na Hillu!

Kursy bukmacherskie na UFC 283

Galę UFC 283 obstawisz i obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start po rejestracji otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Leave a review
0
0