ksw heraklesy nagrody

Zawodnicy KSW i KSW 64 z Heraklesami za najlepszą galę, walkę, nokaut, poddanie i odkrycie 2021 roku – video

Bartosz Sobczak
0
Published: 21 February 2022

Rok 2021 był dla KSW niezwykle udany, o czym świadczy fakt, że aż pięć statuetek Heraklasów – najbardziej prestiżowej nagrody na polskiej scenie MMA – trafiło w ręce zawodników KSW i samej organizacji. Mistrz wagi koguciej, Sebastian Przybysz, zdobył nagrody w kategorii poddanie roku i walki roku. Tę drugą razem razem z byłym czempionem Antunem Raciciem. Za odkrycie roku uznano Damiana Piwowarczyka, a najbardziej spektakularny nokaut, ten Patryka Likusa z KSW 65. Najlepszym wydarzeniem roku 2021 została wybrana gala KSW 64. Przypomnijmy sobie wszystkie te momenty.

Heraklesy – to najważniejsze nagrody w polskim MMA przyznawane są od 2012 roku przez mmarocks.pl oraz innych najbardziej doświadczonych dziennikarzy z branży sportów walki. Idea uhonorowania zawodników za osiągnięcia w roku ubiegłym, spotkała się entuzjazmem środowiska MMA w Polsce. Wkrótce, po zorganizowaniu pierwszej edycji, do pomysłu dołączyły pozostałe portale z branży, a kapituła wybierająca laureatów, z roku na rok się powiększała aż do momentu, w którym Heraklesy stały się oficjalnymi i najbardziej prestiżowymi nagrodami, jakie zawodnik z Polski może dostać w swojej zawodniczej karierze.

Gala KSW 67 odbędzie się 26 lutego w Global EXPO w Warszawie. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na eBilet.pl – https://www.ebilet.pl/sport/sporty-wa… Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce i 9 innych krajach Europy wyłącznie w Viaplay. Wszędzie indziej oglądajcie wydarzenia KSW na KSWTV.com.

Leave a review
0
0