Zawodnik UFC chce trenować Jake’a Paula! “Możesz zostać jednym z moich uczniów”

Jakub Hryniewicz
0
Published: 06 January 2023

Niepokonany w zawodowym ringu YouTuber Jake Paul poinformował o podpisaniu kontraktu z Professional Fighters League. To oczywiście oznacza, że już wkrótce zadebiutuje w MMA, a przygotować go do tego chce jeden z zawodników UFC!

Materiał video z oświadczeniem Jake’a Paula pojawił się na oficjalnym kanale organizacji PFL na YouTube. Popularny “The Problem Child” tym samym po raz kolejny ściągnął na siebie uwagę sportowego świata. Podobnie było, gdy zaczął pokonywać każdego kolejnego rywala w zawodowym boksie (obecnie rekord 6-0, 4 KO).

Jake zdradził już, z kim chciałby się zmierzyć w debiucie. To Nate Diaz jest wybrańcem byłej gwiazdy Disney Channel, choć najpierw panowie spotkaliby się w bokserskim ringu. Weteran UFC zasugerował ostatnio przenosiny do Rizin FF, co mogłoby stanąć na drodze do ewentualnego pojedynku.

Zanim jednak Jake Paul pojawi się w klatce, czekają go oczywiście przygotowania. Niepokonany w ringu YouTuber nie będzie musiał długo szukać head coacha, gdyż już otrzymał propozycję. Co ciekawe, padła ona od… ostatniego rywala Nate’a Diaza w UFC – Tony’ego Fergusona.

“Daj znać, czy potrzebujesz dobrego trenera od MMA, Jake Paul. Możesz zostać jednym z moich uczniów – Mistrz”

“El Cucuy” znany jest z szalonych metod treningowych, jak na przykład okopywanie stalowych słupów, czy podnoszenie ciężarów na deskorolce elektrycznej. Czy “The Problem Child” zdecyduje się na naukę pod skrzydłami byłego tymczasowego mistrza UFC? Przekonamy się zapewne w najbliższych miesiącach.

Leave a review
0
0