Zgarnij bilety na KSW 84 w Gdyni! Do wygrania wejściówki na sobotnią galę! 

Kacper Tobiasz
1
Published: 13 July 2023

Do wygrania darmowe wejściówki na najbliższą galę KSW! Największa polska organizacja MMA po raz pierwszy zawita w Gdyni i z tej okazji możesz zgarnąć bilety na sobotnie wydarzenie.

15 lipca w hali Plus Arena Gdynia odbędzie się 10 pojedynków. W main evencie do klatki powróci niepokonany na polskiej ziemi Phil de Fries, który już dziewiąty raz z rzędu będzie bronił mistrzowskiego pasa w starciu z Szymonem Bajorem.

W co-main evencie czeka na nas starcie byłego mistrza Sebastiana Przybysza, który przywita w KSW debiutującego Islama Djabrailova. Poza tym na karcie walk znalazły się takie zestawienia jak Cezary Kęsik vs Damian Janikowski czy starcie powracającego Darko Stosicia z rodakiem Stefan Vojcakiem.

Darmowe bilety do wygrania!

Tym razem masz okazję obejrzeć wydarzeni na żywo całkowicie za darmo! Fansportu.pl wraz we współpracy z Monster Energy zorganizowało konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na galę KSW 84. Aby zdobyć bilety, wystarczy zrobić dwie rzeczy:

1. W komentarzu pod poniższym nagraniem napisz, na którą walkę czekasz najbardziej.

2. Wyjaśnij, dlaczego wybrałeś właśnie ten konkretny pojedynek.

Każdy komentarz musi być pozostawiony pod filmem w serwisie YouTube na kanale FANSPORTU TV!

Leave a review
3
0
Subscribe
Notify of
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian
1 year ago

Cezary Kęsik vs Damuan Janikowski
Chciałbym zobaczyć walkę bo Damian zawsze daje z siebie wszystko i napewno będzie to ciekawy pojedynek Damian to gladiator wkłada całe serce w walkę i treningi dlatego chciałbym zobaczyć to starcie powodzenia Damian