Ziółkowski proponuje testy antydopingowe! Parnasse podbija stawkę i chce 10 tysięcy euro

Kacper Tobiasz
0
Published: 27 April 2023

Marian Ziółkowski zaproponował testy antydopingowe przed galą KSW Colosseum II na Stadionie Narodowym. Mistrz wagi lekkiej otrzymał szybką odpowiedź od rywala.

Już 3 czerwca odbędzie się hitowa gala, podczas której zawalczą największe nazwiska polskiego MMA. W okrągłej klatce ponownie zobaczymy “Golden Boya”, który będzie bronił tytułu w starciu z niezwykle niebezpiecznym rywalem Salahdinem Parnassem.

Ziółkowski przed galą na Narodowym

Podczas ostatniej rozmowy z dziennikarzami Marian Ziółkowski zaproponował testy antydopingowe. W trakcie wywiadu na Stadionie Narodowym stwierdził – Proponuję, żebyśmy pokazali Kibicom, że dwóch mistrzów może rywalizować na czysto. Zróbmy testy antydopingowe przed walką, ja pokryję koszty z własnej kieszeni. Myślę, że Parnasse się zgodzi, bo mówił kiedyś, że jest czysty.

Zapytany o cała sprawę Parnasse przyznał, że jest gotowy zrobić testy. Zaproponował nawet, aby podbić stawkę o 10 tysięcy euro:

– Możemy zrobić testy, on zawsze szuka wymówki. Wydaje mi się, że on się mnie boi. Jeśli on płaci za badania, to tak. Nawet możemy dać po 10 tysięcy euro. Jeśli będzie wynik negatywny, to ja dostaję 10 tysięcy, jeśli pozytywny, to ja mu dam 10 tysięcy euro.

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments