ksw 79 termin

Znamy termin gali KSW 79!

Bartosz Sobczak
0
Published: 18 November 2022

Federacja KSW zwykle ogłasza kolejne gale publikując obszerne materiały prasowe lub krótkie teasery video. Tym razem jednak jest odrobinę inaczej. Choć pracownicy KSW nie zdradzili jeszcze lokalizacji wydarzenia to poznaliśmy już termin gali KSW 79!

Zacznijmy jednak od przypomnienia kiedy i gdzie odbędą się dwie kolejne gale federacji KSW. Event KSW 77, na którym w walce wieczoru zobaczymy starcie Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim odbędzie się 17 grudnia w Gliwicach.

Kolejna gala, KSW 78 pierwotnie planowana była na 28 stycznia 2023 roku jednak ostatecznie termin ten przeniesiono i wydarzenie w szczecińskiej Netto Arenie odbędzie się tydzień wcześniej, 21 stycznia. Niestety planowana walka wieczoru między Arturem Szpilką, a Arkadiuszem Wrzoskiem nie dojdzie do skutku przez wzgląd na kontuzję i operację pierwszego z wymienionych zawodników.

Kiedy odbędzie się gala KSW 79?

Od momentu podpisania umowy z Viaplay gale organizacji zarządzanej przez Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego odbywają się raz w miesiącu. Nie będzie zatem dla was wielkim zaskoczeniem fakt, że gala KSW 79 odbędzie się w lutym. Dokładny termin eventu to 25 lutego 2023 roku. Miejsce wydarzenia ma zostać ogłoszone wkrótce.

Mamy nadzieję, że będzie to zagraniczna gala, gdyż minęło sporo czasu od kiedy federacja zorganizowała wydarzenie poza granicami Polski. Od czasu ostatniej zagranicznej gali, KSW 51 minęły już ponad 3 lata. Wtedy właściciele KSW zaprosili fanów do chorwackiego Zagrzebia, czy tym razem otworzą nowy rynek MMA?

Leave a review
0
0