Gervonta Davis vs Ryan Garcia sprzedane ppv

Znamy wstępne wyniki sprzedaży PPV na walkę Gervonta Davis vs. Ryan Garcia. Jest moc!

Bartosz Sobczak
0
Published: 27 April 2023

Pojawiły się już wstępne wyniki sprzedaży pay-per-view na galę bokserską, na której w walce wieczoru zmierzyli się Gervonta Davis i Ryan Garcia. Okazuje się, że PPV sprzedało się wyśmienicie, a dokładne informacje na ten temat poznamy w kolejnych tygodniach.

Zacznijmy od wyniku samej walki oraz wpływów z bramki. Gervonta Davis znokautował Ryana Garcię body shotem i zanotował triumf w main evencie wydarzenia. Wpływy ze sprzedanych biletów na galę wyniosły, aż 22,8 miliona dolarów co daje piąty najlepszy wynik w historii eventów sportów walki w stanie Nevada. Wszystkie lepsze dotychczasowe wyniki padały wyłącznie na galach z udziałem Floyda Mayweathera lub Canelo Alvareza.

Fani, którzy nie wybrali się do T-Mobile Areny w Las Vegas mogli wykupić dostęp do PPV na kanale Showtime za 84,99 dolara lub na platformie streamingowej DAZN za 60 dolarów, przy tej drugiej opcji należy podkreślić, że najpierw trzeba było wykupić dostęp do miesięcznej subskrypcji DAZN a dopiero potem można było dokonać zakupu PPV.

Wstępne wyniki sprzedaży PPV prezentują się wyśmienicie, okazuje się bowiem że liczba ta już w tej chwili przekroczyła 1,2 miliona dolarów. Ponieważ kanał Showtime jest dostępny w tradycyjnych sieciach kablowych oraz satelitarnych dokładne zliczenie danych potrwa kilka tygodni i wynik ten może jeszcze znacząco wzrosnąć.

Warto tu podkreślić, że zarówno Gervonta Davis jak i Ryan Garcia wciąż są młodymi zawodnikami. Davis ma 28 lat, a Garcia zaledwie 24 lata. Jeśli w tym wieku nie będąc jeszcze w pełni ukształtowanymi zawodnikami są w stanie przyciągnąć tak wielu fanów przed telewizory to w przyszłości może być z tym tylko lepiej.

Skrót walki możecie zobaczyć tutaj:

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments