ngannou vs gane

ESPN+ po raz trzeci podnosi ceny PPV gal UFC. Amerykanie za dostęp do pojedynczego wydarzenia muszą zapłacić, aż 75 dolarów.

Bartosz Sobczak
0
Published: 07 stycznia 2022

ESPN+ po raz trzeci podnosi ceny PPV gal UFC. Amerykanie za dostęp do pojedynczego wydarzenia muszą zapłacić, aż 75 dolarów.

Na przestrzeni ostatnich trzech-czterech lat wiele mówiło się o tym, że zarobki zawodników najlepszej ligi MMA na świecie nie wzrastają w takim tempie jak się wcześniej spodziewano. Odwrotnie jest natomiast z cenami PPV, które po raz kolejny poszły w górę.

Kilka lat wstecz, jeszcze przed podpisaniem umowy między UFC, a ESPN cena za dostęp do gali wynosiła 49,99 dolara, a następnie 54,99 dolara. Już po podpisaniu umowy cena ta wzrosła do 59,99 $, a trzeba wspomnieć, że amerykańscy fani muszą najpierw opłacić miesięczny dostęp do samej platformy ESPN+ (koszt 6,99 $), a dopiero później mogą dokonać zakupu PPV.

Dwa lata temu cenę podniesiono do 64,99 $, rok temu do 69,99 $, a wczoraj ogłoszono kolejny wzrost.
74,99 dolara, tyle wynosi nowa wycena stacji telewizyjnej/operatora sieci streamingowej.

Tym samym nowe ceny uderzą w fanów już na początku roku, gdyż 75 dolców trzeba będzie zapłacić by uzyskać możliwość emocjonowania się przed telewizorem w trakcie UFC 270: Ngannou vs. Gane.

Leave a rating
0
0