EVENT Pionki, Polska, 26 maja, 19:00

GROMDA 13: Don Diego vs Balboa

W ostatni piątek maja GROMDA powróci z największą walką w historii organizacji. W końcu poznamy pierwszego niekwestionowanego mistrza walk na gołe pięści!

W czwartek 25 maja odbędzie się losowanie i ważenie. Wtedy poznamy pełen skład turnieju oraz całą kartę walk. Wiemy, że na pewno w ringu zobaczymy Łukasza Parobca, czy Rafała "Łazar" Łazarka, którzy są już gwiazdami GROMDY. Fani czekają także na "Scarface'a", który zapowiada ciężkie grzmoty!

WHERE TO WATCH?

Najlepsi z najlepszych fighterów walk na gołe pięści. Najtwardsi i walczący zawsze do końca. Każdy z nich udowodnił, że ma waleczne serducho, stalowy charakter i wielkie cohones do mocnej bitki. Czas poznać najlepszego, niekwestionowanego i niepokonanego mistrza walk na gołe pięści GROMDA. Historyczne starcie, które zapiszę nowy rozdział w historii i wyłoni najtwardszego gościa w tej grze.

DON DIEGO, czyli pogromca TYSONA, karciciel chuliganów i profesor dający lekcję pokory dla samozwańczych bad boy-ów. Stanie do walki z królem nokautu walk na gołe pięści, wściekłym bykiem, żywą legendą oraz międzynarodowym championem, BALBOĄ.

GROMDA. Szacunek i charakter. Oj będzie ostro. GROMDA to mocna i prawdziwa rozgrywka. Nie poddajemy się. Jeśli wychodzimy walczyć to walczymy. Bez wymówek i stękania, że coś boli. Robisz robotę albo nie wychodź. Walki to twardy i bolesny świat, ale jeśli tutaj wchodzisz to licz się z jego zasadami i szanuj osoby, które cię oglądają i tobie kibicują.

Galę GROMDA 13 z walką Don Diego vs Balboa obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Leave a rating
4
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO