EVENT Vancouver, Kanada, 11 czerwca, 01:00

UFC 289: Nunes vs Aldana

UFC 289 odbędzie się w kanadyjskim Vancouver. Amanda Nunes stanie do obrony pasa wagi koguciej kobiet przeciwko Irene Aldanie. Wcześniej zaś Charles Oliveira zmierzy się z Beneilem Daiushem.
UFC 289 Nunes - Aldana, Oliveira - Dariush

WHERE TO WATCH?

W nocy z soboty 10 czerwca na niedzielę 11 czerwca odbędzie się kolejna gala organizacji UFC. Najlepsza liga MMA na świecie powróci do Vancouver, a w walce wieczoru zobaczymy starcie o pas mistrzowski kobiet Nunes vs Aldana. Gdzie oglądać to wydarzenie? Czy będzie stream online?

W main evencie gali UFC 289 zmierzą się Amanda Nunes i Irene Aldana. Brazylijka miała pierwotnie zakończyć trylogię z Julianną Peną, jednak tak zmuszona była wycofać się z karty. Popularna „Lwica” stanie teraz oko w oko z doświadczoną Meksykanką, której jednak nie są dawane większe szanse.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 289?

Galę UFC 289: Nunes vs. Aldana w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę, 10 na 11 czerwca o 1:00 polskiego czasu. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00 w niedzielę 11 czerwca.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

  • Data: Sobota/niedziela, 10-11 czerwca.
  • Lokalizacja: Vancouver, Kanada.
  • Liczba walk: 11 walk.
  • Start transmisji z karty wstępnej: 01:00.
  • Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 11 czerwca.
  • Darmowa transmisjaFortuna TV
  • Stream online: Fortuna TV

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO