EVENT Las Vegas, 09 lipca, 22:00

UFC 290: Volkanovski vs Rodriguez

UFC 290 odbędzie się już w nicy z 8 na 9 lipca. W walce wieczoru Alexander Volkanovski stanie do kolejnej obrony mistrzostwa wagi piórkowej.

WHERE TO WATCH?

Gala UFC 290 podczas International Fight Weeku nie może obejść się bez wyjątkowych zestawień. Alexander Volkanovski wraca do dywizji piórkowej, gdzie wyłonił mu się nowy pretendent.

Australijczyk w lutym przed własną publicznością przegrał z Islamem Makhachevem, próbując sięgnąć po tytuł wagi lekkiej. „The Great” liczy na kolejną szansę zostania podwójnym mistrzem, jednak najpierw musi stanąć do obrony korony dywizji piórkowej. Yair Rodriguez na UFC 284 poddał Josha Emmetta zdobywając tymczasowy pas.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 290?

Galę UFC 290: Volkanovski vs Rodriguez w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w nocy z soboty 8 lipca na niedzielę 9 lipca o północy polskiego czasu. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00 w niedzielę 9 lipca.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

  • Data: Sobota/niedziela, 8-9 lipca.
  • Lokalizacja: Las Vegas, USA.
  • Liczba walk: 13 walk.
  • Start transmisji z karty wstępnej: 00:00 w niedzielę 9 lipca.
  • Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 11 czerwca.
  • Darmowa transmisjaFortuna TV
  • Stream online: Fortuna TV

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC 290 – oficjalny trailer

https://www.youtube.com/watch?v=wATG99DoOig
Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO