fen 34 mlambo magard

FEN 34: Jonas Magard będzie bronił pasa w walce z Fransem Mlambo

Bartosz Sobczak
0
Published: 10 maja 2021

Jonas Magard (11-4, 1 KO, 6 SUB) podejmie Fransa Mlambo (9-5, 4 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 34: TOTALbet Fight Night. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski FEN w kategorii koguciej. Wydarzenie odbędzie się 28 maja i transmitowane będzie tylko w systemie PPV.
Magard mistrzem FEN w kategorii koguciej jest od listopada 2020 roku, kiedy na punkty wyraźnie pokonał Sebastiana Romanowskiego. Duńczyk ma niespełna 29 lat i pochodzi z Danii. „Shark” wygrał w marcu 2020 roku swoją walkę na gali Cage Warriors z niepokonanym na tamten moment Liamem Gittinsem. Wcześniej jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył z Diego Barbosą na gali BAMMA 34. „Japoński krawat” – taką techniką Magard poddał w 2. rundzie Michaila Chrisopoulusa na ACB 75. 7 z 12 pojedynków Duńczyk skończył przed czasem.
Mlambo ma 30 lat i pochodzi z Republiki Południowej Afryki. Ostatnio występował w organizacji Bellator, dla której stoczył 4 pojedynki i 3 z nich wygrał. We wrześniu 2020 roku wygrał decyzją sędziów z Cory Taitem, wcześniej również na pełnym dystansie rozprawił się z Dominique Woodingiem. Trenujący na co dzień w Irlandii „Black Mamba” 4 walki w swojej karierze wygrał przez KO i wszystkie w premierowych odsłonach.
Jonas Magard miał zmierzyć się w pierwszej obronie pasa mistrzowskiego z Taylorem Lapilusem, ale Francuz doznał kontuzji barku.

Karta walk gali FEN 34: TOTALbet Fight Night:

93,0 kg, MMA: Paweł „Trybson” Trybała vs Łukasz „Boroś” Borowski
61,2 kg MMA: Jonas Magard vs Frans Mlambo*
77,1 kg, MMA: Szymon Dusza vs Cezary Oleksiejczuk
70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Damien Lapilus
61,2 kg, MMA: Ekaterina Shakalova vs Jamila Sandora
93,0 kg, MMA: Michał Piwowarski vs Kacper Miklasz
110,00 kg, MMA: Epic Cheat Meal vs Jack „Hammer” Frost
94,0 kg, MMA: Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski
XX,X kg MMA: TBA vs TBA
61,0 kg MMA: Paulina Paola vs Wiktoria „tu_viciia” Gnieciak
* walka o pas mistrzowski FEN

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments