bielski walawski fen

FEN 36: Krystian Bielski vs. Piotr Walawski w rozpisce

Bartosz Sobczak
0
Published: 13 sierpnia 2021

Krystian Bielski (7-3, 2 KO, 1 SUB) podejmie Piotra Walawskiego (9-7-1, 2 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 36. Wydarzenie odbędzie się 16 października w szczecińskiej Netto Arenie.
Sprzedaż biletów na galę FEN 36 odbywa się pod linkiem: TUTAJ.

Bielski wygrał na pełnym dystansie swój ostatni pojedynek, z Juanem Caballero, podczas FEN 35 w Ostródzie. Mławianin ze znakomitej strony pokazał się podczas swojego debiutu w organizacji, gdy pokonał przed czasem Tomasza Skrzypka. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego w styczniu 2017 roku stoczył swój pierwszy zawodowy pojedynek poddając w 3. rundzie Oskara Ślepowrońskiego. Potem zanotował trzy kolejne zwycięstwa rozprawiając się z Wawrzyńcem Bartnikiem, Karolem Linowskim i Tomaszem Mozdyniewiczem. Bielski przed rokiem znokautował w premierowej odsłonie w Amfiteatrze Seweryna Kirschhiebela.
Walawski również zwyciężył w swoim ostatnim pojedynku – podczas gali Seaside BattleS Dziwnów wygrał na pełnym dystansie z Olegiem Nagornym. Łodzianin mimo zaledwie 24 lat ma już na koncie stoczonych 17 zawodowych pojedynków i blisko 40 amatorskich. Podczas swojego debiutu na FEN podczas 18. edycji przegrał decyzją sędziów z Mateuszem Symoczko. Później nokautował w premierowych odsłonach Emila Trelę i Nikolę Jovanovica. Przed rokiem wygrał decyzją sędziów z klubowym kolegą Bielskiego, Pawłem Kiełkiem.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments