FEN 49 Kowalski vs. Owczarek

FEN 49 – starcie młodych utalentowanych fighterów dodane do rozpiski

Bartosz Sobczak
1
Published: 27 czerwca 2023

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła kolejne zestawienie gali, która odbędzie się 26 sierpnia w Mrągowie. W klatce zmierzą się Adam Kowalski oraz Jakub Owczarek. Będzie to jedno ze starć, które znajdzie się na samym początku karty walk.

Adam Kowalski (0-0) podejmie Jakuba Owczarka (2-0, 1 KO) podczas gali FEN 49, która 26 sierpnia odbędzie się w Mrągowie Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej.

Kowalski to 23-letni zawodnik reprezentujący klub Arachion Olsztyn, który trenuje na co dzień pod okiem Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego. W karierze amatorskiej zwyciężył 14 z 18 stoczonych pojedynków. Podczas gali FEN 45 zwyciężył na punkty z Patrykiem Dubaczyńskim na zasadach semi-pro.

Jakub Owczarek posiada amatorski rekord 7-3 i bił się z wieloma mocnymi zawodnikami, takimi jak Dominik Wydra czy aktualny zawodnik FENWojciech Kawa. Owczarek jest purpurowym pasem w brazylijskim jiu-jitsu, a także brązowym medalistą mistrzostw kraju organizowanych przez MMA Polska. Podczas gali FEN 38 wygrał na zasadach półzawodowych z Igorem Terleckim. Na zawodowstwie wygrał dwa starcia, z czego jedno przez techniczny nokaut w 1. rundzie, z Grzegorzem Rogalskim.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Koleszka
11 miesięcy temu

#OgórTeam