Free Fight Federation: Krystian Pudzianowski vs. Radosław Słodkiewicz, Najman vs. Trybson

Bartosz Sobczak
0
Published: 07 maja 2019

Portal warszawa.naszemiasto.pl uchylił rąbka tajemnicy zdradzając najważniejsze zestawienia pierwszej gali Free Fight Federation, która odbędzie się 8 czerwca w Zielonej Górze.

Krystian Pudzianowski zmierzy się z Radosławem Słodkiewiczem. Piosenkarz disco polo, który przez wiele lat wspomagał Mariusza Pudzianowskiego najpierw w treningach strongman, a następnie w treningach MMA wreszcie spróbuje swoich sił w klatce. Jego rywal to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, który główne sukcesy święcił w latach 2006-2008.

Marcin Najman wreszcie skrzyżuje rękawice z Pawłem Trybałą. „El Testosteron” i „Trybson” nie pałają do siebie sympatią i w przeszłości wielokrotnie próbowano doprowadzić ich starcie do skutku. Wygląda na to, że nowa organizacja założona przez stację Polsat wreszcie doprowadzi do tej walki.

Ostatnie zestawienie jest sporą niespodzianką zobaczymy w nim bowiem dwie osoby niezwiązane zupełnie z szeroko pojętym światem sportu. Greg Collins to współautor programu motoryzacyjnego natomiast Rafał Kryla wystąpił w jednej z edycji programu „You can dance”.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments