Mateusz Gamrot

Gamrot wskazuje idealną datę kolejnej walki w UFC i trzech potencjalnych rywali!

Bartosz Sobczak
0
Published: 25 grudnia 2022

Mateusz Gamrot udzielił długiego wywiadu Igorowi Marczakowi, dziennikarzowi Polsatu Sport. Popularny Gamer w trakcie rozmowy podał idealną datę kolejnej walki w organizacji UFC oraz wymienił nazwiska trzech potencjalnych rywali.

Na samym początku rozmowy Mateusz Gamrot przyznał, że pas mistrzowski wciąż pozostaje jego celem i jedna porażka tego nie zmieni. Zawodnik Czerwonego Smoka zaznaczył, że teraz jest czas na to aby dołożyć do arsenału technik kolejne umiejętności, tak aby stać się jeszcze lepszym zawodnikiem.

Gamer wypowiedział się także na temat czasu spędzonego w federacji KSW oraz porażek zanotowanych w najlepszej lidze MMA na świecie. Więcej na ten temat możecie poczytać tutaj. Mateusz Gamrot: „W KSW czułem się tak jakbym przeszedł jedną grę wielokrotnie, ale jestem im wdzięczny za mocnych rywali.”

Przejdźmy jednak do tego co najważniejsze czyli do idealnego terminu kolejnej walki oraz nazwisk potencjalnych rywali Mateusza.

„Ja patrzę na top kategorii lekkiej. Jestem aktualnie na 7. miejscu w rankingu. Wymarzonym przeciwnikiem byłby Michael Chandler, ostatnio byliśmy bardzo blisko siebie w rankingu. Wyżej jest Gaethje, który również byłby dobrym rywalem, a teraz blisko mnie jest Rafael Fiziev. Patrzę na czub dywizji i z jednym z nich chciałbym się zmierzyć. 18 marca to dobry termin, duża gala w Londynie!”

Leave a rating
0
0