Źródło: KSW

Gdzie obejrzeć KSW 77? Kiedy i o której? Transmisja TV i online

Bartosz Sobczak
0
Published: 17 grudnia 2022

Czas oczekiwania na KSW 77 dobiega końca. Już dziś zobaczymy prawdziwe grzmoty w klatce i emocjonującą walkę, na którą wszyscy czekają. Mariusz Pudzianowski podejmie Mameda Khalidova! Gdzie obejrzeć galę KSW 77 na żywo? O której transmisja? Jaka cena i jak wykupić? Wszystkie informacje znajdziecie poniżej!

Gdzie obejrzeć KSW 77?

KSW 77 zapowiada się naprawdę znakomicie. Tego wieczoru federacja gości w Arenie Gliwice, a bilety na show wyprzedały się w okamgnieniu. To wszystko oczywiście za sprawą main eventu wydarzenia: Mariusz Pudzianowski vs. Mamed Khalidov. Jeden z właścicieli organizacji zdradził, że to zdecydowanie najdroższy pojedynek w ich historii!

Cała karta walk KSW 77 jest naszpikowana gwiazdami. W końcu dojdzie do pierwszej obrony pasa kategorii półciężkiej. Ibragim Chuzhigaev zmierzy się z mocno bijącym Chorwatem, Ivanem Erslanem. Po nich zaś dojdzie do starcia, na które wiele osób ostrzy sobie zęby – Sebastian Przybysz i Jakub Wikłacz stoczą trylogię, a na szali będzie tytuł wagi koguciej popularnego „Sebicia”.


-> Oglądaj KSW 77 na żywo <-


KSW 77 – Cena PPV

Wszyscy fani przed galą zastanawiają się jak wykupić KSW 77? Wydarzenie dostępne będzie tylko i wyłącznie na platformie Viaplay, gdzie zobaczyć można także poprzednie eventy federacji.

Cena KSW 77 wynosi 34 zł. Aby zobaczyć galę należy posiadać konto i opłacony abonament w serwisie Viaplay, z którego zrezygnować możecie w każdej chwili! Transmisja na żywo dostępna będzie w sobotę 17 grudnia od godziny 18:45 czasu polskiego. W main evencie tej gali rękawice skrzyżują Pudzianowski i Khalidov. To starcie planowane jest około północy.

Aby wykupić transmisję stream online KSW 77 wystarczy kliknąć w poniższy baner.

KSW 77 – Gdzie oglądać za darmo?

Niestety organizatorzy nie przewidzieli transmisji TV KSW 77. Jedynym legalnym źródłem jest stream online w Viaplay i tylko tam można obejrzeć hitową walkę Mariusz Pudzianowski – Mamed Khalidov na żywo. Taka okazja więcej się nie powtórzy, a wszyscy kibice zastanawiają się, czy legendarny fighter KSW znajdzie sposób na najsilniejszego człowieka świata. Pudzian w końcu w ostatniej walce brutalnie znokautował przyjaciela rywala, Michała Materlę.


-> Oglądaj walkę Khalidov vs. Pudzianowski na żywo <-


KSW 77: Kiedy i o której? Informacje o gali

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o gali KSW 77. Gala rozpocznie się o godzinie 18:45, a o 19:00 rozpoczną się pierwsze walki. Bilety na to wydarzenie nie są już dostępne.

  • Data: sobota, 17 grudnia
  • Godzina: od 18:45 do 00:00
  • Lokalizacja: Arena Gliwice
  • Liczba walk: 11
  • Transmisja: wyłącznie w Viaplay
Leave a rating
0
0