Gdzie oglądać walkę Khalidov vs Pudzianowski? Szczegóły transmisji KSW 77

Bartosz Sobczak
0
Published: 14 grudnia 2022

W najbliższą sobotę, 17 grudnia dojdzie do starcia dwóch żywych legend federacji KSW. W okrągłej klatce zmierzą się Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski. Pojedynkiem tym żyją wszyscy fani MMA w Polsce. Gdzie oglądać walkę Mamed Khalidov vs. Mariusz Pudzianowski? Transmisja walki Khalidov vs Pudzianowski.

Gdzie oglądać KSW 77: Khalidov vs Pudzianowski?

O starciu Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim mówiło się od dłuższego czasu. Wielu jednak przyjęło oficjalne potwierdzenie tego pojedynku za zaskoczenie. Mamed przegrywał bowiem wcześniej dwukrotnie z Tomaszem Narkunem. Po obu tych walkach reprezentant Arrachionu wspominał, że „Żyrafa” miał po swojej stronie więcej siły i gabarytów. Podobnie będzie tym razem, ponieważ gabaryty „Pudziana” robią wrażenie, a przecież ten udowodnił już niejednokrotnie, że jeśli rywal odstaje warunkami fizycznymi to może szybko paść na matę po jego ciosie.

Przykładów nie trzeba długo szukać, wszak zarówno Jay SIlva, czy Michał Materla podobnie jak Mamed przez większość kariery toczyli walki w limicie kategorii średniej i obaj przegrali w starciach z Mariuszem Pudzianowskim.


Oglądaj walkę Pudzianowski vs Khalidov na żywo


Transmisja walki Khalidov vs Pudzianowski

Ostatni występ Mameda to przegrana przez nokaut w boju z niebezpiecznym Roberto Soldiciem. Pudzian w ostatnich pięciu występach zapisał na swoim koncie pięć wygranych, co więcej fighter z Białej Rawskiej może się także pochwalić pięcioma nokautami z rzędu. Mariusz pokonywał kolejno Erko Juna, Nikolę Milanoviciem, Łukasza Jurkowskiego, Bombardiera, oraz wspomnianego wcześniej Michała Materlę.

Szczegóły transmisji KSW 77

Transmisja walki Khalidov vs Pudzianowski odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 17 grudnia. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00. Na karcie walk na kibiców czeka 11 pojedynków, w tym dwa starcia mistrzowskie. Sebastian Przybysz, który jest posiadaczem pasa w kategorii koguciej zmierzy się z Jakubem Wikłaczem. O mistrzowski pas kategorii półciężkiej zawalczy Ivan Erslan, który podejmie aktualnego championa Ibragima Chuzhigaeva.

Transmisja odbędzie się tylko i wyłącznie na platformie Viaplay, gdzie transmitowane są wszystkie gale KSW!

Gdzie oglądać Khalidov vs Pudzianowski?

Walka Mamed Khalidov vs. Mariusz Pudzianowski będzie main eventem gali XTB KSW 77. Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, która ma już w naszym kraju ponad milion subskrybentów.

Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!


Oglądaj walkę Pudzianowski vs Khalidov na żywo


Karta walk KSW 77

Walka wieczoru:

 • Mamed Khalidov (35-8-2, 15 KO, 16 Sub) vs. Mariusz Pudzianowski (17-7, 12 KO)
 • Co-main event:

 • Sebastian Przybysz (10-2, 4 KO, 3 Sub) vs. Jakub Wikłacz (13-3, 9 Sub) – o pas kategorii koguciej
 • Pozostałe walki:

 • Ibragim Chuzigaev (16-5, 8 KO, 2 Sub) vs. Ivan Erslan (12-1 1NC, 8 KO, 1 Sub) – o pas kategorii półciężkiej
 • Daniel Rutkowski (14-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs. Lom-Ali Eskiev (20-5 1NC, 9 KO, 3 Sub)
 • Bohdan Gnidko (8-0, 5 KO, 3 Sub) vs Mădălin Pîrvulescu (5-0, 5 KO)
 • Andrzej Grzebyk (18-6, 11 KO, 3 Sub) vs. Oton Jasse (21-8, 1 KO, 19 SUB)
 • Patryk Kaczmarczyk (8-2, 2 KO, 2 Sub) vs. Pascal Hintzen (8-1, 6 Sub)Michał Domin (4-3, 2 KO, 1 Sub) vs Patryk Likus (2-1, 1 KO)
 • Yann Liasse (8-1 1NC, 1 KO, 5 Sub) vs Adrian Gralak (5-0 1NC, 2 KO, 1 Sub)
 • Shamad Erzanukaev (1-0) vs. Carl McNally (2-0, 2 Sub)
 • Wiktoria Czyżewska (1-0, 1 KO) vs Oleksandra Karaseva (2-0, 2 KO)
 • Leave a rating
  0
  0