Gladiator Arena VIP – karta walk + plakat

Bartosz Sobczak
0
Published: 04 czerwca 2019

Gala Gladiator Arena VIP jest to nowym pomysł organizatora Wojciecha Antczak na galę MMA w mieście Pyrzyce. Mały lokal, przyjemna atmosfera , klatka na środku i wielkie show w postaci walk MMA.

Kibice którzy zakupią bilety oprócz walk będą mieli okazję do bawienia się z DJ który będzie umilał gościa atmosferę między walki oraz korzystania z cateringu, koszt takiej przyjemności to 2000zł (loża 6-osobowa). Organizator również przewiduje udostępnienie biletów w cenie 50 zł które będą tylko wejściem na imprezę , zaś resztę będzie można zakupić przy barze oczywiście wstęp tylko dla pełnoletnich i w kulturalnym ubiorze.

Gala już 7.06.2019 Piątek w restauracji Damar przy ul szczecińskiej 29 w Pyrzycach .Zaś oficjalne ważenie odbędzie się dzień wcześniej w czwartek godzina 17 restauracja Damar. Czy nowy pomysł na gale Wojciecha Antczaka wypali. Zaś już znamy kolejna datę dużej gali Gladiator Arena 13 która odbędzie się na tradycyjnie na hali sportowej w Pyrzycach dnia 26.10.2019r. więcej info na oficjalnej stronie gali na facebooku.

Karta walk GA VIP

70 kg

Oskar Szczepaniak(Berserkers Team/ Jatubaht Szczecin) vs Jan Ciepłowski (Fight Fabric Challenge Łódź)

84 kg

Jarosław Dębski(ZET Gold Team Drawsko Pomorskie ) vs Krzysztof Florczak (Fight Fabric Challenge Łódź)

84 kg

Adam Hec (MMA Czarni Słupsk  ) vs Michał Iwon (Energy Gold Team Police )

75 kg

Krystian Grochowski(Husaria Fight Team Kozielice) vs Wiktor Zagozda (Fight Fabric Challenge Łódź)

pierwsza walka odbędzie się o 17.30 kolejna co godzinę 

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments