Glover Teixeira chętny na walkę z Janem Błachowiczem

Bartosz Sobczak
0
Published: 23 listopada 2019

Glover Teixeira, doświadczony Brazylijczyk który w UFC walczy od 2012 roku wyraził chęć walki z Janem Błachowiczem. Zawodnik z kraju kawy ma na koncie wygrane nad takimi fighterami jak: Rampage Jackson, Ryan Bader, Ovince St. Preux, Rashad Evans, Jared Cannonier czy Nikita Krylov.

Teixeira w rozmowie z dziennikarzami stacji Combate podkreślił, że jest niezwykle zmotywowany do tego by mimo 40 lat na karku odnosić zwycięstwa w ciężkich bojach po to by otrzymać kolejną szansę walki o mistrzowski pas. Legitymujący się serią trzech zwycięstw z rzędu fighter notowany jest na 9 miejscu w rankingu kategorii półciężkiej.

Chciałbym mieć szansę zrewanżowania się Andersonowi lub zmierzyć się z Janem Błachowiczem, to byłaby dla mnie bardzo dobra walka. Ciągle pojawiają się nowi zawodnicy, którzy znajdują się w kręgu zainteresowań UFC jak chodzi o mistrzowskie zestawienia. Ja chciałbym mierzyć się właśnie z takimi fighterami. Wiele razy walczyłem już w starciach, które można było nazwać eliminatorami do walki o mistrzowski pas. Niestety przegrałem z Rumble Johnsonem i z Alexem Gustafssonem, a po wygranych nade mną oni stawali przed szansą wywalczenia tytuły w kategorii do 93 kg.”

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments