GROMDA 13 Wazyl lepszy od Parisa

GROMDA 13: Wazyl lepszy od Parisa!

Bartosz Sobczak
0
Published: 26 maja 2023

W superfightcie na gali GROMDA 13 zmierzyli się Paul 'Paris’ Bichet i Wazyl. Pojedynek ten był jedną z dodatkowych atrakcji przygotowanych przez prezesa Mariusza Grabowskiego. Dołącz do grona fanów oglądających galę GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa!

GROMDA słynie nie tylko z organizacji mocnych turniejów, lecz także z superfightów, w których GROMDZIARZE wchodzący do ringu nie muszą kalkulować i mogą „poświęcić” całe zdrowie, siłę i kondycję na jeden, jedyny pojedynek.

W kolejnym z superfightów na gali GROMDA 13 w ringu zmierzyli się Paris i Wazyl. Jaki padł wynik w tym starciu?

Trwa gala GROMDA 13. Dołącz do grona fanów oglądających galę GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa!

GROMDA 13 – Gdzie oglądać?

Galę GROMDA 13 z walką Don Diego vs Balboa obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, do wyboru są też rozszerzone pakiety z dodatkami! GROMDA.TV

Paris vs. Wazyl – relacja z walki

Niesamowita awantura! Może i obaj zawodnicy zaprezentowali mniej bokserskiego kunsztu jednak nie można im odmówić ambicji i chęci do wyprowadzania ataku. Początkowo przewagę miał Paris jednak później ładnie sytuację odwrócił Wazyl, który trafił kilkukrotnie w krótkim dystansie i przegonił rywala po ringu.

Paris atakuje korpus rywala. Wazyl zbliża się i ponownie króluje w krótkim dystansie trafiając kilkukrotnie na głowę. Wazyl zaatakował klęczącego rywala i mamy chwilkę przerwy. Wznowienie i Polak trafia. Paris liczony! Wraca jednak do gry i to Paris celnie trafia na szczękę Wazyla, któremu wypada ochraniacz. Zwarcie i znów kocioł w krótkim dystansie.

Polak był w opałach po celnych ciosach Bicheta. Szczerbiński jednak kontratakuje i trafia wielokrotnie tak, że Paris słania się na nogach. Francuz nie chce kontynuować pojedynku. Koniec walki!

Leave a rating
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments