High League 7. Znamy kursy na walkę Sarara vs Pasternak. Bukmacherzy wskazali faworyta

Kacper Tobiasz
0
Published: 25 maja 2023

Wiemy, kto 17 czerwca podczas gali High League 7 w pojedynku Tomasz Sarara vs Michał Pasternak wejdzie do klatki jako faworyt.

Niespodziewanie w minioną środę podczas pierwszej konferencji federacja High League ogłosiła debiut Tomasza Sarary. Były kickboxer i do niedawna zawodnik KSW postanowił wejść do świata freaków, jednak stoczy pojedynek sportowy z innym doświadczonym fighterem.

Bukmacherzy wskazali faworyta

Walk nie odbędzie się jednak ani w MMA, ani w K-1. Takie formuły dałyby zbyt dużą przewagę jednemu lub drugiemu zawodnikowi. W pojedynku obowiązywać będą zasady boksu. Aby jednak nie psuć widowiska, fighterzy zmierzą się w małych rękawicach.

Bukmacherzy stawiają w roli faworyta Tomasza Sararę, który jest świetnym kickboxeremi to właśnie w stójce bije się przez całe życie. Sam Pasternak przyznał, że były zawodnik KSW to najlepszy puncher, z jakim zestawiona go przez całą karierę.

Kursy bukmacherskie na High League 7: Tomasz Sarara vs Michał Pasternak

Wszystkie walki High League 7 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Leave a rating
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments